* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
 -  Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497222 Ziyaretçi

 9 şu An Bağlı

Dikte XIII-9 - ... 22.12.2013

Kendinizi değiştirerek, çevrenizdeki dünyayı değiştireceksiniz

 
Tanrı Surya
22 Aralık 2013
 

Surya02.jpgBEN Surya.

 

Yeniden buluştuğumuz için çok mutluyum! Her defasında, Mesajımı dünyanıza aktarma imkânı sunulduğunda, sevinç ve huşu duyuyorum.

 

Sevgililerim, size sunulan lütfün büyüklüğünü hayal bile edemezsiniz: elçimizin bedenleri aracılığıyla dünyalar arasından gelen Mesajlarımızı algılamak.

 

Bilinç durumunuz, gerçekleşen İlahi mucizenin sonuna kadar farkına varmaya ve anlamaya izin vermiyor. Ve ben sizin yerinizde olsaydım, neden bu İlahi Lütfün, bu İlahi fırsatın, bu İlahi mucizenin bu kadar uzun bir süre boyunca gerçekleştiği hakkında düşünürdüm.

 

Açıklaması gayet basittir, sevgililerim: Gökler, Dünya’da oluşan durumdan endişelidirler ve dünyanıza İlahi enerjileri aktarmak için her türlü imkânı kullanıyorlar.

 

Her Mesaj dönemimiz, dünyanıza muazzam miktarda İlahi enerji aktarmaktadır. Bizler, Mesajlarımızı okuyan tüm insanların ve bedenlerini çok az bir seviyede dahi olsa temizlemiş insanların iletkenlerini kullanıyoruz.

 

Enerjilerimizi algılamaya hazır olan bir insanın, yerkürenin neresinde bulunduğunun hiçbir önemi yoktur. Bizler, internetin imkânlarını kullanarak, size doğrudan geliyoruz. Ve İlahi enerjinin nektarı, bedenleriniz aracılığıyla geçerek, etrafınızdaki alanı, tam bulunduğunuz yeri doldurmasına imkânı verir.

 

Bu şeklide bizler, Dünya gezegenin alanını enerjilerimizle dolduruyoruz. Mesajlarımızı verme nedenlerinden birisi de budur. Bedenlemede bulunan çok az insan, bilincini İlahi seviyede koruyabilir. Bu yüzden Mesajlarımız sizler için bir yardımdır, çok az bir süreliğine dahi olsa, titreşimlerinizi yükseltmeye ve İlahi seviyeye yaklaşmaya yardım ederek.

 

Sizin dünyanız, bilincinizin yansıtıldığı bir aynadır. Bu yüzden bilincinizi yüksek seviyede korumaya yardım ederek, bizler çevrenizdeki dünyayı değiştiriyoruz.

 

Bilincinize etki eden kitle iletişim araçlarla mukayese edilirse, bizim etkimiz, elbette, çok büyük değildir. Ve bizler, kitle iletişim araçlarınızla rekabet edemeyiz. Genellikle, bir kişinin, televizyon programlarından, internetten, dünyanızın diğer iletişim kaynaklarından kendi bilincine soktuğu her şey, kişinin alt bilincine yerleşiyor ve temiz İlahi enerjinin geçişini gölgeliyor. Bu yüzden insanlığın büyük bir kısmı şu anda İlahi enerjileri dünyanıza aktaramaz. Ve bu sebeple dünyanız kronik İlahi enerji yoksunluğu çekmektedir. Bu yüzden insanlık düşük nitelikli bilinç durumları, depresyon, nefret, saldırganlık hissetmektedir.

 

Niteliksiz bilinç durumları hissederek, kişi, kaçınılmaz surette kendini ve yakınlarını, onun düşük nitelikli bilinç durumunu yansıtan illüzyona sokuyor.

 

Dünyanız bir yansıma dünyasıdır, bir illüzyon dünyasıdır. Dünyanızda her şey titreşimlere göre birbirine çekilir. Ve kendinizi sürekli düşük nitelikli bilinç durumların içine sokarak, kendinizi düşük nitelikli bir dış illüzyona bağlıyorsunuz.

 

Anlıyor musunuz, sevgililerim? Bilincinizde bulunan her şey, otomatikman sizin dışınızda, çevreniz olarak ortaya çıkar. Ve eğer sürekli, şiddet, saldırganlık, devrimler, kitlesel kargaşaların olduğu dünyanın haberlerine dalmışsanız, belirli bir müddet sonra bunların tümü etrafınızda, yaşamınızda ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Bu şekilde insanoğlu gittikçe daha fazla ilahi olmayan bir gerçekliğin içine saplanıyor.

Bu yüzden şu anda insanlığa sunulabilecek tek yardım, bizim Mesajlarımız ve dünyanıza Mesajlarımız aracılığıyla aktardığımız enerjilerimizdir.

 

Pek çoğunuz şu soruyu sorabilir: “Dünyada yaşayan milyarlarca insan arasında, sadece sayılı kişiler onları okurken, Mesajlar dünyayı nasıl değiştirebilirler ki?

 

Sevgililerim, bizler hiçbir zaman İlahi enerjiyi boşa harcamayız. Her türlü İlahi Lütuf verilmeden önce, Kâinatın Yüce Konseylerinde dikkatlice tartılır.

 

Bizim ince enerjilerimiz, dünyanızın muazzam miktardaki negatif enerjisini etkisiz hale getirebilir. Gezegenin dengesini koruma çalışmamız bundan ibarettir. Her biriniz, Dünya insanlığının kurtarılması ile ilgili bu devasa çalışmaya katılabilir.

 

Ortak çabalarla gezegendeki durumu değiştireceğiz. Elçimiz aracılığıyla verilen, ardı ardına, sunuldukları kronolojik sırayla her gün birer Mesajımızı okumanız yeterlidir.

 

Mesajlarımız, bilinç durumunuzu değiştirebilirler ve bilinciniz değiştikten sonra çevreniz kaçınılmaz biçimde değişecektir. Bizler, önceden durumu tahmin edemiyoruz, çünkü çağrımıza kaç kişinin cevap vereceğini ve Mesajlarımızı ne kadar kişi okuyacaklarını bilmiyoruz. Mesajlarımızı okumaya başladığınız bilinç durumunuz çok önemlidir. Çünkü çalışmanız mümkün olduğu kadar etkili olabilmesi için kendinizi Mesajlarımızı okumaya ayarlamalısınız ve onları yalnızca mümkün olan en yüksek bilinç durumunda okumalısınız. Sadece bu durumda çevrenizdeki dünyaya İlahi enerji aktarabilirsiniz.

 

Mesajlarımızı okumaya başlamadan önce, dünyamızla uyumlu hale gelebilmek için size, tasvirleri Mesajlarımızın içinde bulunan yüzden fazla araç verilmiştir. Bazı araçlar, örneğin, Rozariler veya meditasyonlar, ricamız üzere Elçi tarafından kaydedilmiştir.

 

Mesajlarımızı okumaya kendinizi uyumlu hale getirebilmek için Mesajlarımızı okumaya başlamadan önce en az bir saati ruhsal çalışmaya ayırmalısınız.

 

Size verilen tüm araçları kullanmanız şart değildir. Kendinize en çok uyan şeyi seçin: çağırılar, Rozariler, meditasyonlar, filmler.

 

Tüm bedenlerinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı uyumlu hale getirdiğinizde, ancak o zaman Mesajları okuyamaya başlayın.

 

Kendinizi değiştirerek, çevrenizdeki dünyayı değiştireceksiniz.

 

Bilincinizi değiştirme işinin kolay olacağını sanmayın. Mesajlarımızın içeriğinde bulunan, Üstatların bütün talimatlarını yerine getirebilmek için tüm kararlılığınızı gerektirecektir.

 

Başta kötü alışkanlıklardan vazgeçme olacaktır, düşük nitelikli müzik dinlemek, cinsel enerjiyi kötüye kullanmak, televizyon ve internette niteliksiz tezahürleri izlemeye vazgeçmek de buna dahildir.

 

Bilincinizi değiştirme Yolunu takip edebilmeniz için iradenizin ve kararlılığınızın tüm gücüne ihtiyacınız olacaktır.

 

Tavsiyelerimizi ve ricalarımızı yerine getirebilecek olanlar, sadece onlar, ödüle ulaşabilecektir – içsel bilinç durumunuzun bir dış tezahürü olarak İlahi dünyada, Tanrı’nın Krallığı’nda bulunmak.

 

Bugün sizinle oldum.

 
BEN Surya.
 

© Tatyana Mikuşina, 2013


Kurulum Tarihi : 24/12/2013 · 12:50
Son Güncelleme : 24/12/2013 · 12:50
Kategori : Dikte XIII-9
Sayfa Oku 5911 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye