* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
 -  Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497224 Ziyaretçi

 8 şu An Bağlı

Rozari - Meryem Ana'nın X (11) Küçük Rozarisi


Meryem Ana’nın Onbirinci Küçük Rozarisi*

 

Önsöz

 
Hayatınıza Tanrı'yı geri getirmek için maksimum çaba göstermelisiniz
 
 

BEN OLDUĞUM BEN ADINA, sevgili Meryem Ana,

senin önünde diz çökmeye acele ediyorum.

Sana karşı hissettiğim, yüreğimdeki tüm Aşk’ı ifade edebilecek kelime bulamıyorum.

Aşkımı ve minnettarlığımı kabul et. Sen şu anda ruhumun gelişimi için en önemli şeyi biliyorsun.

Senin yardımını ve desteğini rica ediyorum.

Günün telaşı ortasında, ruhumun hatırladığı, seninle doğrudan iletişimde bulunduğumuz o sessiz dakikaları unutmamayı diliyorum.

Seninle olan kopmaz bağım yaşamda beni desteklesin ve bu hayatta takip etmeye niyetlendiğim Yüce Yolu hatırlamama yardım etsin. Amin.** 

 

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Amin!

 
 
 

1. BEN Meryem Ana. Dünya gezegenindeki Tanrı'nın kızlarını ve oğullarını bekleyen daha iyi bir kaderin ve daha iyi bir yazgının bir işareti olarak bugün sizlere geldim. İnsan bilincinin alacakaranlığının, parlak, güneşli bir günle yer değiştirmesi kaçınılmazdır. Tanrısallığınızın güneşi, aklınızı, tüm düşünce ve duygularınızı aydınlatmalıdır. Ve bu olacaktır, sevgililerim. Şimdi dünyanızda karanlık güçler ve enerjiler kuduruyor. Ve dünyanıza ışık enerjisi aktaran her insan, eleştiriliyor ve hatta eziyetlere maruz kalıyor. Ve bu çok üzücüdür.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

2. Bir zamanlar, oğlum İsa, insanların kin ve nefret tezahürlerini kendi üzerinde tam ölçüde hissetmiştir. O, hayatını insanlara hizmet etmek için adamıştır. Pek çok, pek çok çaresiz hastayı Tanrı'nın yardımıyla iyileştirmiştir. Birçok insan, oğlum İsa'nın gösterdiği mucizeleri görmeye gelmiştir. Fakat insanlar için ne kadar daha fazla şey yapıyorsa, ona ve misyonuna karşı muhalefet o kadar daha fazla büyüyor ve güçleniyordu. İnsan mantığının bakış açısına göre, aralarında İsa'nın iyileştirdiği insanların da bulunduğu, öfkeli kalabalığın gözü dönmüş bir şekilde oğlumun cezalandırmasını talep ederken, neler olup bittiğini açıklamak çok zordur. Ancak kendimize daha yüksek bilinç durumuna çıkmaya izin verirsek, İsa'yı çarmıha germenin üzücü olayı anlaşılır olacaktır.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

3. İsa, dünyaya büyük miktarda Işık getirmiştir, yalnızca bilgi ışığı değil, muazzam miktarda İlahi enerji de getirmiştir. Bilinçaltı seviyede, Işıktan olmayan her şey İsa'nın misyonuna karşı düşmanlık hissediyordu. Bu düşmanlık, Işığa muhalif güçlerinin bir tezahürüydü. Yasayı biliyorsunuz: her etkinin, kendisine eşit ve ters yönde bir tepkisi vardır. Fiziksel dünyanın bu yasası, dünyada gerçekleşen ruhsal süreçler için de tümüyle geçerlidir. Ve eğer bir insan, illüzyonlu dünyada Tanrısal Işık getirme potansiyeline sahip ise, illüzyonu savunan güçlerin muhalefeti ile karşılaşacaktır. Bu böyledir, sevgililerim. Ve bu yasa şimdiye dek bile dünyanızda işliyor.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

4. İsa'nın örneğine bakarak, pek çok Hıristiyan nesli bu yasanın işleyişini öğrenme imkânına sahipti. Ve Hıristiyanlığın birçok gerçek takipçileri, İsa Öğretisinin özünü takip edenler, yoksa onun harflerini değil, şimdiye dek muhalif güçlerin baskısını kendi üzerinde hissediyorlar. Dünyanızdaki bu karşı koyma kaçınılmazdır ve birden sona eremez. Dünyanızda her şey olduğu gibi, bu evrende faaliyet gösteren iki temel gücün karşıtlığı bir anda sona eremez. Ama zamanla bu karşı koymanın daha az yıkıcı bir karakter kazanması gerekir. Ve uzak gelecekte bu iki güç kendi tezahürlerini öyle dengeleyecekler ki, onların karşıtlığından işbirliği ve etkileşim doğacaktır.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

5. Birçoğunuz, sevgililerim, birbiriyle karşı karşıya geliyor. Ve görünüşte aynı ruhsal yolu takip ettiğinizde bile bu oluyor. Bu karşıtlık dünyanızın kusurlu olmasıyla açıklanabilir. Ve bu sebeple iki muhalif güç varlıklarınız aracılığıyla kendini gösteriyor. Bu tezahür şu anki etapta düşmanlık, kuşkuculuk ve hatta nefret şeklinde ifade buluyor. Aynı insan gün boyunca farklı güçlerin etkisi altına girebilir. Bütün bunlar, sevgililerim, kalplerinizdeki Sevgi eksikliğinden dolayı oluyor. Kalplerinizdeki Sevgi eksikliğinin sebebi ise dünyanızın İlahi dünyadan ayrılmasıdır. Tanrı yoksa, Sevgi de yoktur. Bu yüzden hayatınıza Tanrı'yı geri getirmek için maksimum çaba göstermelisiniz.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

6. Dünyanızda sizi çevreleyen tüm şeylere bir bakın. Reklam, kent manzarası, yoldan geçenlerin kasvetli yüzleri, televizyon programları. Dünyanız, dost canlısı bir dünya değildir. Ve sürekli korku, gerginlik ve kasvetlilik şartlarda bulunarak, insanlar dış dünyanın bu halini içine çekiyorlar. Ve gençler artık erken yaşlarında, genç bir insanın doğasına özgü olması gereken iyimserlik ve mutluluk halini kaybediyorlar. Gerçek sevinçler suretalarla değiştiriliyorlar; sahte filmlerle, müziklerle, uyuşturucularla. Gerçek Aşk, yüce Aşk hissiyle hiç bir alakası olmayan yapay aşkla değiştiriliyor.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

7. Dünyanın ilahi olmayan çevresinde bulunarak, ruhu kaybetmek çok kolaydır. İşte bu yüzden sizin zamanınız, bedenlenmede bulunan pek çok insanın ruhu ve özellikle gençler için tehlikelidir. Ben ve diğer Üstatlar, dünyanızda gerçekleşen süreçlerle ilgili size bilgi vermek ve dünyanızın her zaman böyle kederli olmadığını ve ileride insanlığı aydınlık bir gelecek beklediğini hatırlatmak için geliyoruz.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

8. İlk önce bu gelecek, güçlü bir Ruha sahip, inancı, Tanrı'ya ve Üstatlara olan sadakatiyle çevredeki illüzyona karşı koyabilen birkaç insanın kalplerinde büyüyecektir. Daha sonra İlahi bilinç durumuna sahip benzer ruhlar çoğaldığında, insanlığın büyük bir çoğunluğu Işığa doğru yüzünü dönmeye başlayacaktır. Ve şu anda insanlığın büyük bir kısmına has bilinç durumuna sahip insanlara, sonsuz Merhamet ve Sevgiye muhtaç, istisnai hilkat garibesi gibi bakılacaktır.

 

 Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

9. Yalnızca Merhamet, Şefkat ve Sevginin etkisi altında birçoğunuzun ruhu, manevi giysilerindeki kırışıkları düzelterek, Yaşama doğru yükselebilir. Oğlum İsa'nın kahramanlığı, ona işkence eden ve ölmesi için can atan insanlara karşı Sevgi hissetmeye devam etmesinden ibarettir. İşte bu yüzden tüm dünyadan milyonlarca Hıristiyan oğlumun kahramanlığı önünde eğilmeye devam ediyor.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

10. Şimdi, bu Mesajımı okuyan pek çoğunuz gelecekte, illüzyon güçlerinin tüm tuzaklarına ve hilelerine karşı Sevgi ile cevap vereceklerini öngörüyorum. Ve ölümle yüz yüzeyken bile, benim çocuklarım, onlara işkence eden insanların ruhlarına karşı Merhamet ve Şefkat gösterebileceklerdir. Çünkü pek çoğu, pek çoğu ne yaptıklarını bilmiyorlar. Ve eğer bilseydiler, hiçbir zaman kendilerine pek çok davranışı [yapmaya] izin vermezlerdi. Sizler, pek çok kaybolmuş ruha Yolu gösterebilirsiniz. İnsanlığın anlayış kazanması için dua edin ve herkesi affedin. BEN Meryem Ana.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

 Göklerde ve yerde olan her şey Allah'ın sınırsız kudretini yüceltir: çünkü yalnız O'dur güç sahibi, hikmet sahibi! Âmin.

.

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Âmin! 

 

Rozari Meryem Ana’nın 24 Aralık 2013  tarihli mesajından oluşturulmuştur.

 

** Meryem Ana’nın duası “Kalpten bir sohbet” 4 Ocak 2009 mesajından alınmıştır.


Kurulum Tarihi : 04/01/2014 · 17:57
Son Güncelleme : 18/04/2016 · 10:42
Kategori : Rozari
Sayfa Oku 6088 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye