* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496580 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte X - ...... 02.07.2009

Hayati önem taşıyan bir Sohbet 
 
Sevgili Kuthumi 
2 Temmuz 2009 
 
 

Kuthumi2.jpgBEN Kuthumi. Bir sohbet oluşturmak için geldim.  

Sizinle açık, dürüstçe ve doğrudan konuşmak istiyorum.  

 

Kalbim, sizinle birçok şey hakkında konuşmak ister, ama her şeyden önce, tabii ki, bu aşamada en çok ilgilendiğiniz ve sizin için en büyük değer hakkında. Ve dünyada mevcut karışıklık, elbette, esas sizden kaynaklanmaktadır. Önce sorumsuzca işler yapıyorsunuz, varlığınızı ele geçiren kusurlu düşünce ve duygulara izin veriyorsunuz ve sonra hareketlerinizin, düşüncelerinizin ve duygularınızın yol açtığı sonuçlara hayret ediyorsunuz. 

 

Gezegenin mental planı bilincinizin negatif durumları ile aşırı yüklüdür. Aynı  şey astral planda da oluyor. 
 

Duygularınızın ve düşüncelerinizin sizi çevreleyen her şeyin üzerindeki etkisi hakkında çok nadir düşünüyorsunuz. Ve aslında, doğada, iklim şartlarında, finans sektöründe ve Dünya gezegeni üzerindeki yaşamın farklı alanlarında  mevcut olan tüm olumsuz olaylara, kendiniz yol açıyorsunuz. Ve bir süre sonra kendi yol açtığınız şeyler, kasırga, fırtına, kuraklık veya sel şeklinde Dünya gezegeninin fiziksel planına iniyor. 

 

Bizler, birçok kez bilinç durumunuz ile Dünya gezegeni üzerinde meydana gelen her şey arasında var olan doğrudan ve anında bağlantı hakkında konuştuk. 
 
Kayıtsızlığınız ve her şeyin bir şekilde kendiliğinden geçeceğini umut etmeniz, bizleri Yükselmiş Üstatları, insanlığın bizi duyabildiği, verdiğimiz bilgiyi algılayabildiği konusunda şüpheye düşürüyor. 

 

Duygularınızı ve düşüncelerinizi izlemeniz gerektiğini, gün boyunca başınıza gelen her şeyi analiz etmeye önem vermeniz gerektiğini, onlarca kez söylenmiştir. Fiziksel planda daha açık işaretler sağlamak mümkün değildir. Ve olabilecek bir sonraki adım, öyle ölçekte bir felaket olacaktır, ki onu tahmin ediyorsunuz, ama bu konuyu düşünmeyi bile korkuyorsunuz. 

 

Eğer hayatınızda talimatlarımıza ve isteklerimize göre hareket etmiyorsanız, neden mesajlarımızı okuyorsunuz ki? İnsanlık, anlaşılan artık bilgiye yeterince tepki vermediği  gelişme aşamasına gelmiş gibi görünüyor. 

 

 Şahsen ben, diktelerimde size aşırı bilgiden muzdarip olduğunuzu birçok kez söyledim. Çeşitli kaynaklardan size gelen farklı haber ve bilgiler ile zihninizi o derece aşırı yüklüyorsunuz ki, doğru bilgiyi yanlış bilgiden ayırt edemez oluyorsunuz, üstelik artık herhangi bir bilgiye de tepki vermiyorsunuz. Siz, sadece onu kulaklarınızın arasından geçiriyorsunuz ve gün boyunca bilincinize akan her şey orada bir dakika bile kalmıyor. Savunma mekanizması aktive oluyor. 

 

Bu yüzden, ben  bugün size aldığınız bilgiye çok seçici yaklaşmanız gerektiğini bir kez daha söylemek için geldim. Hatta bu bilgi, bilincinizin yanından geçer gibi görünse bile, onun bilinçaltınıza yerleşme yeteneği vardır.  

Ve bilinçaltınızın size, seçimlerinize ve davranışlarınıza ne zaman ve ne tür bir etki  edeceğini asla söyleyemezsiniz.  

 

Serbestlik ve her türlü bilgiye erişilebilirlik cini şişeden dışarı çıkmıştır. Ve bu durumdan tek çıkış yolu, evrimsel gelişiminiz için gereksiz her şeye karşı kendinizi korumaktır. Ve eğer bu yönde adımlar atmazsanız, gelecek neslin hiç bir bilgiye yeterli tepki vermesi hepten mümkün olmayacaktır. Sürekli tekrarlama bilincinizi kodlama gibi etkiler. Bu nedenle, modern kitle iletişim araçlarının etkisine kendinizi büyük bir dikkatle maruz bırakmanız gerekir. Sizi çevreleyen her şeyde, tohumları yabani otlardan ayırmanız ve ilahi olmayan her şeyden vazgeçmeniz gereken zaman geldi. Ben anlıyorum ki, yüzlerce televizyon ve radyo kanallarıyla 24 saat boyunca tam kapasite, bilincinizi bombardımana tutan tüm modern gelişmiş teknolojiler tarafından devamlı baskı durumunda olduğunuzda, yön bulmanız ve bu durumda nasıl hareket edeceğinizi anlamanız zordur.  

 

Size ayırt etmeyi ve yapabileceğiniz doğru seçimleri öğretiyoruz. Ve ilk ve en akıllıca şey, bilincinizin ve bilinçaltınızın üzerindeki tüm medyanın etkisini sınırlamaktır. Bu baskı kesildiği zaman, yön bulma ve ayırt etme yeteneği elde edeceksiniz. Size gün boyunca TV ekranlarından, radyodan, gazetelerden ve internetten dökülen tonlarca bilgi çöpünün sıkı çemberinde bulunduğunuz sürece, Yüksek Benliğiniz, içinizdeki Tanrı sizinle konuşamaz, Yükselmiş Üstatlar sizinle konuşamazlar. Dünyadaki tüm son olaylar  hakkında bilgilendirilmiş, bütün alanlarda tüm yenilikler hakkında bilgi almış  duygusuna kapılıyorsunuz. Ancak, hiç bir radyo ve TV kanallarında yayınlanmayan en önemli haberler Dünya nüfusunun çoğunluğu  için erişilmezdir. Ve en önemli haber, gezegenin ve gezegen üzerinde yaşayan tüm canlıların size gönderdiği SOS sinyalidir. 

 

Siz fırtınada gemi süren çılgın bir kaptan gibisiniz. İnsanlığın kolektif bilinci ve kolektif bilinçaltı bu çılgın  kaptan gibidir. Ve her an gemi, gezegeniniz, sivri kayalıklara çarpabilir ve batabilir. 

 

Denediniz, Dünya gezegeni üzerindeki tüm meyvelerin tadına baktınız ve şimdi  varoluşun daha ince tezahürlerine geri dönmeniz gereken  zaman  geldi. Eğer  yüksek sesli aletlerinizden devamlı arka plan sesi olarak çalan  her şeyle kendinizi sürekli sağır ederseniz, efir oktavlardaki mabedimde  her gece çaldığım organımın müzik seslerini nasıl duyabilirsiniz? 

 

Sessizliği, doğanın canlı seslerini dinlemek sizin için yorucu ve sıkıcıdır. Sizler Dünya gezegeninde Tanrı'nın yaratmış olduğu her şeyden kendisini uzaklaştıran yapay bir medeniyet yarattınız. 
 

Sizin bilincinize basit gerçekleri getirmeyi bir kez daha denemek için  geldim. Ve ben yine de, beni duydunuz umuduyla susuyorum. 

 
BEN Kuthumi. 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009 


Kurulum Tarihi : 12/01/2014 · 10:40
Son Güncelleme : 12/01/2014 · 10:40
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 5722 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye