* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496460 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte X - ...... 06.07.2009

İlahi enerjinin doğru kullanımı hakkında bir Öğreti 

 

Üstat Godfre [1]

6 Temmuz 2009 

 

10godfre.jpgBEN Godfre. 
BEN bu elçi aracılığıyla çok nadir geliyorum. Ve bugünkü fırsatı kullanarak bütün dünyadaki ışık taşıyıcılarının geniş kitlesine hitap etmek istiyorum. 
 
Ben Amerika'da bedenleniyordum ve bugün bir Rus elçi aracılığıyla geliyorum. Bugün mesaj vermem gerçeği, yorum gerektirmiyor. Belli ruhsal gelişim seviyelerine ulaştıklarında bireyler arasında hiçbir anlaşmazlık yoktur. 

Ovada bulunurken uzaktaki dağları görebilirsiniz, ama geniş bir ufkunuz yoktur. Dağın tepesine çıktığınızda, ovadayken görmediğiniz prespektif önünüzde açılır. Bu yüzden, sizin göreviniz boş konuşmalarla uğraşmak, günlük telaşın bataklığına saplanmak değildir. Sizin göreviniz, bilincinizde insanlar arasında anlaşmazlıkların olmadığı alana  mümkün olduğunca çok yükselmektir. 

 

Dünyanızda bölünme vardır, çünkü İlahi Özgürlüğün geniş ufkunun açıldığı bilinç seviyesine ulaşmadınız. 
  

Ben son bedenlenmemi Amerika'da geçirdim. Ve bu ülkeyi çok seviyorum. Ve ben, Rus elçi aracılığıyla gelebildiğim için de seviniyorum, çünkü bu iki ülke arasındaki ilişkiler korunmalıdır. 

 

Rusya'nın ruhsal gelişimi Amerika'ya çok şey verebilir. Ve Amerika'nın deneyimi de Rusya tarafından alınabilir.  

 

Fiziksel planda her sorunun ve anlaşmazlığın İlahi bir çözümü vardır. Kendi örneği ile binlerce ışık taşıyıcısını alevlendirmeye hazır, yeterli sayıda  ateşli kalpler olduğunda, o zaman her buz, dünyanın herhangi ülkeleri arasındaki ilişkilerde her soğukluk eriyecektir. 

Siyasetin, ekonominin, beşeri ilişkilerinin tüm alanlarının üzerinde olmanız gereklidir. 

 

Size çok büyük bir sır vereceğim. Ve bu sırrı mümkün olduğunca çok kişiye söylenmelidir. Hemen! Bu sır, Tanrı'nın içinizde var olmasına izin verdiğiniz anda, çevrenizdeki her şeyi değiştirirsiniz. 

 

Siz, her biriniz Tanrı'nın içinizde mevcut olmasına izin verin! BEN Varlığınız'ı  mabedinize girmesini ve sürekli orada bulunması için davet edin. 

 

Her birinizin içinde Tanrı'nın bir parçası vardır. Bu yüzden, her biriniz fiziksel mabedini Tanrı'nın sürekli mevcut olduğu bir yer yapabilir. Tanrı'nın içinizdeki mevcudiyetini, fiziksel ve daha ince iletkenleriniz dayanabildiği kadar, genişletebilirsiniz. 

 

İnsan yaşamının tüm alanları, insanların kendi içlerinde Tanrı'nın mevcut olmasına hangi ölçüde izin verdiklerine göre belirlenir.

 

Bu çok basit bir gerçektir. Ve bu her gün sizin yapmanız gereken şeydir - BEN  Varlığınızı mabedinize davet etmek. 
 
Bu mümkün olan en basit uygulama ve ruhsal tekniktir.  

Diyorsunuz: 
 

"BEN OLDUĞUM BEN adına, ben bu gün boyunca benimle olması için, içimdeki Tanrı'nın parçasını, benim BEN Varlığım'ı, davet ediyorum. Benim BEN Varlığım, tüm hareketlerimi, davranışlarımı, sözlerimi, duygu ve düşüncelerimi doğrudan kontrolün altına almanı rica ediyorum. Benim kudretli BEN Varlığım, bu gün boyunca benim aracılığımla hareket etmeni, hayatıma rehberlik etmeni rica ediyorum. Amin." 

 

Bu çağrınızdan sonra içinizdeki Tanrı'nın varlığı, dört alt bedeniniz izin verdiği ölçüde güçlenecektir. Dünyanız için Işık iletkeni olacaksınız. 

 

Dünyanızın Işığa ihtiyacı vardır, dünyanız enerji eksikliği çekmektedir. Işığınızı çok dikkatli kullanmalısınız. Etrafınızdaki insanlara verdiğiniz Işık için siz sorumlusunuz.  

 

Sıcak bir çölde bir bardak su gibi Işığınızın, enerjinizin gerekli olduğu insanlar vardır. Ve enerjiniz, onlara nefes almak ve tekrar yaşam yoluna koyulmak için bir fırsat verecektir. Ama başka insanlar Işığınızı sadece almak ve almak istiyorlar, kendileri hiçbir şey yapmak istemiyorlar, üstelik onlar, aldıkları enerjiyi  İlahi amaçlara değil, İlahi olanlara tam zıt amaçlar için kullanıyorlar. Bu durumda, onların tarafından enerjinin  yanlış kullanım karması sizin üzerinize düşüyor. Sizler, verdiğiniz Işıktan sorumlusunuz. Ve onu hayatınızda doğru kullanmalısınız. 

 
Kuru ağaç sulanmaz. Ve yabani ot sulanmaz. Ama canlı olan, iyi hasat veren, kendi payına düşen hayat veren nemi almalıdır.  

 

Ben, hayatınızda İlahi enerjinin doğru kullanımı hakkında bir Öğreti verdim. 
 
Boş konuşmalar, ilişkilerin bitmek bilmeyen açıklığa kavuşturulmalar- bütün bunlar sizi İlahi enerjiyi yanlış kullanmaya zorlar. 
 
Tanrı, size enerjiyi ihtiyacı olanları sulamanız için, hayatta devam etmeleri   için yardım ve desteğinize ihtiyacı olanlar için verir. 
 
Size İlahi enerjinin dikkatli kullanımı hakkında bir Öğreti verdim. Ama sadece siz kendiniz, yaşamlarınızda bu Öğretiyi uygulamaya koyabilirsiniz ve koymalısınız.

 
BEN Godfre. 
 
-------------------

[1] Godfre.  Yükselmiş Üstad Godfre, Sen Jermen'in Elçisi Guy W. Ballard olarak bedenlenmiştir. Onun aracılığıyla Dünya'ya Yüce Beyaz Kardeşliğin Öğretileri, BEN Varlığım Yasası  gelmiştir. Kendisi 1939 yılında geçiş yapana kadar gezegen için İsa benliğin fokusunu korumuştur. Eşi Edna Ballard şimdi Yükselmiş Üstat Lotus'tur. Guy Ballard, Godfre Ray King takma adıyla yazmıştır.

 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 23/01/2014 · 07:20
Son Güncelleme : 23/01/2014 · 07:20
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 5914 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye