* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
 -  Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496658 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Rozari - Rozari Rusya'nın Ruhsal MisyonuMeryem Ana’nın Rozarisi

m_maria_ikona_umileniye.jpg
 
Rusya'nın Ruhsal Misyonu *
 

BEN OLDUĞUM BEN ADINA, sevgili Meryem Ana,

senin önünde diz çökmeye acele ediyorum.

Sana karşı hissettiğim, yüreğimdeki tüm Aşk’ı ifade edebilecek kelime bulamıyorum.

Aşkımı ve minnettarlığımı kabul et. Sen şu anda ruhumun gelişimi için en önemli şeyi biliyorsun.

Senin yardımını ve desteğini rica ediyorum.

Günün telaşı ortasında, ruhumun hatırladığı, seninle doğrudan iletişimde bulunduğumuz o sessiz dakikaları unutmamayı diliyorum.

Seninle olan kopmaz bağım yaşamda beni desteklesin ve bu hayatta takip etmeye niyetlendiğim Yüce Yolu hatırlamama yardım etsin. Amin.**


 

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Amin!

 
 

1. BEN Meryem Ana. Size sevinçli haberi ulaştırmaya acele ediyorum! Bildiğiniz gibi ben Rusya'nın koruyucusuyum ve bildiğiniz gibi bu ülkenin halkı eskiden beri dualarında bana olan itinasını gösteriyor. Ben sağlığa kavuşmasında yardım ediyorum, ikonalarım mucizevi etkilere sahiptir, onlar yardıma ve korumaya muhtaç olanları koruyor ve iyileştiriyor. İkonalar şeklindeki suretlerime varlığımı yerleştiriyorum ve yüzümün, gözlerimin ifadesine göre sizi ilgilendiren sorularınıza daima cevap alabilirsiniz. Sizinle iletişime geçmeye çalışıyorum ve size mümkün olan tüm yardımı sunuyorum, sevgili çocuklarım.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

2. Size ulaştırmak istediğim mutlu haber sevgili Rusya'mı ilgilendiriyor. Bildiğiniz gibi bu ülkeye büyük bir misyon hazırlanmıştır - manevi Yolda halklara öncülük etmek. Ve işte nihayet şimdi yol açılmış ve Rusya gelecekteki misyonunun göründüğü yolunun o noktasına ulaşmış, misyonunun ortaya çıkmasının varsayıldığı o noktaya gelmiştir. Bildiğiniz gibi geçmişte pek çok kahin bu ülkenin büyük rolü ve misyonu hakkında konuşmuştur. Bizler, kaderleri Rusya'ya bağlı olan, Rusya'da pek çok yüzyıl bedenlenen bireylerin gelişimini dikkatli bir şekilde takip ettik. Ve bildiğiniz gibi bizler bir sonuca vardık, en iyi temsilcilerinin sayesinde, Rusya, dünyanın manevi rehberi olma Yoluna başlamayı hak etmiştir.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

3. Rusya'nın son derece manevi bir ülke olması öngörüsüyle ile ilgilidir. Tam olarak şimdi görünüşteki tüm maneviyatsızlıkta,  gelecekteki ruhsal ülkenin temelleri kuruluyor. Tam olarak şimdi, çaresizlikten ve inançsızlıktan yorgun Rus halkı, İlahi lütfün kaynağına doğru çabalamaya hazır ve dizlerin üstüne çökerek, yüreğinde söyleyebilir: "Allah'ım, beni bağışla, Allah'ım, Gökteki Babamız bizi affet. Ne yarattığımızı bilmiyorduk. Bizler bedeni kaslarımıza güvendik ve düşüncesizliğimizden dolayı pek çok sorun yarattık. Lütfen, Allah'ım dualarımızı işit. Allah'ım, yaptıklarımız için, dünyada sebep olduğumuz bütün sorunlar ve felaketler için bizi affet. Allah'ım eğer Senin İraden buysa, ülkemize gel, bizi akıllandır ve Senin Yolunu takip etmemize yardım et."

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

4. En iyi kızları ve oğulları temsilinde, Rus halkı yüreğinde tövbe ettiği zaman, bu ülke için görülmemiş bir İlahi fırsat açılacaktır. Çok yakında Rusya'da muazzam bir ruhsal patlamayla karşılaşacaksınız. Ve hangi mabede gittiğiniz ve hangi mabette diz çöktüğünüz sizin için fark etmeyecektir. Çünkü sizler bilincinizde o İlahi tepeye yükseleceksiniz, oradan farklı inançlar ve dinler arasındaki önceki çelişkiler görülmeyecektir. Kalpleriniz öyle bir İlahi lütuf ile dolup taşacaktır ki, size benzemeyen komşunuza karşı her hangi bir olumsuzluk hissetmeyi bırakacaksınız.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

5. Kalplerin birleşmiş impulsunda bir araya gelmelidir. Manevi ulus birliği sloganı altında birleşmelidir. Yalnızca tövbe ettikten sonra ruhsal birleşme olabilir ve yalnızca ruhsal birleşmeden sonra Rusya fiziksel plana, şu anda ince planda yaratılmış olan ve yerleşmeye hazır, insanlığın en iyi temsilcilerinin ruhsal eserlerinin örneklerini yerleştirebilir.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

6. Rusya'nın geleceği belirli bir dine bağlı değildir, Tanrı'ya ibadetin her türlü gerçek tezahürüne karşı inanç hoşgörüsüne bağılı olduğunu size söylemeliyim. Geçmişte olan inanç hoşgörüsüzlük tezahürlerinden bahsetmiyorum. Ben, İlahi olanı kapsayacak ve kurnaz beşeri aklın kasıtlı olarak son bir kaç bin yıl boyunca kışkırttığı tüm çelişkileri ortadan kaldıracak yeni, yepyeni bir bilinçten bahsediyorum.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

7. Bugün, Rusya'nın misyonunu farkına varmanız gerekliliğini bilincinize getirmeye geldim. Gurura kapılmanız için değil, ruhsal olarak ayağı kalkmanız ve yeni bir gelişim düzeyine yükselmeniz için geldim. Gece, karanlık gece Rusya için sona ermiştir. Şafakta çıkıp güneşin nasıl yükseldiğini izleyin. İşte, aynı şekilde İlahi bilincin güneşi, Rusya'nın insanlarında yükselmeye başladı.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

8. Batıyı izlemeyi bırakın. Yararsız olmakla birlikte, zararlı olan örnekleri almayı bırakın. Sizin misyonunuz yeni örnekler getirmektir.  Çok yakında yerküredeki tüm halklar şaşkınlıkla Rusya'da gerçekleşen değişimleri duyacak ve görecektir. Bu ülkedeki değişimler yönetimden, politikacılardan ve iktisatçılardan değil, bu ülkedeki değişimler insanların yüreklerinden gelecek ve bu değişimleri fark etmemek mümkün olmayacaktır.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

9. Yeniden bedenlenmeye gelen küçük insanların gözlerine baktığınız her seferinde, bu gözlerin taşıdığı mesajı anlamaya çalışın. Sizin sorumluluğunuz dahilinde yeni nesle maddi planda gerekli olan her şeyi almak yanı sıra, göreviniz içine tekrar bedenlenmeye her yeni gelene, kendi İlahi misyonunu gerçekleştirmesine yardım etmek de giriyor. Rusya'yı dünyanın ruhsal başkenti yapacak bireyler şimdi bedenlenmeye başlamışlardır. Dünya için hizmet etme şansınızı kaçırmayın. Dünya'nın bu çocuklarına, yeni ırkın temsilcilerine yardım edin.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

10. Şimdi ise Kutsamaya başlayabilirim. Bugün bu mesajımı okuyanlara, yüreğimin bir parçasını, göksel bir lütuf vermeye geldim. Aşkımın, İnancımın ve Ümidimin tüm momentumunu size iletmeye geldim. Sizden tek bir şey rica ediyorum: günlük sorunlar arasında kendi İlahi kökeninizi ve kendi İlahi misyonunuzu hiçbir zaman unutmayın. Ben hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve ihtiyacı olanlara yardım etmek için ilk çağrıda gelmeye hazırım.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

 Göklerde ve yerde olan her şey Allah'ın sınırsız kudretini yüceltir: çünkü yalnız O'dur güç sahibi, hikmet sahibi! Âmin.


Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Âmin. 

 
 

* Rozari Sevgili Meryem Ana 25 Haziran 2007 tarihli mesajından oluşturulmuştur.

** Meryem Ana’nın duası “Kalpten bir sohbet” 4 Ocak 2009 mesajından alınmıştır.

 
 


Kurulum Tarihi : 04/03/2014 · 22:08
Son Güncelleme : 24/09/2017 · 20:52
Kategori : Rozari
Sayfa Oku 5661 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye