* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498684 Ziyaretçi

 8 şu An Bağlı

Dikte VII - .... 21.06.2007

Dünya insanlığına tavsiyeler

 

Sevgili Surya

21 Haziran 2007

 

Surya01.jpgBEN Surya,  Yüce Merkezi Güneş'ten size tekrar gelen.

 

BEN Dünya insanlığına tavsiye vermek,  dünyalar arasındaki bağın güçlenmesi ve gelişmesi için tekrar geldim.

 

Her zaman olduğu gibi şu anda açılan ve dünyanızda gerçekleşen veya dünyanıza neredeyse inmeye hazırlanan şu anki olayların haberleri üzerinde durmak isterim,  çünkü ince planda bu olaylar fiziksel plana inmek için artık hazırlar.

 

Bildiğiniz gibi Dünya insanlığı ile gezegendeki evrimin gidişatını düzenlememize izin veren İlahi lütfun,  İlahi fırsatın sayesinde çalışıyoruz.  Ve bildiğiniz gibi milyonlarca yıl önce Dünya insanlığı evrimsel gelişim yolundan sapmış,   bu ise ortak evrimsel gidişatında birtakım karışıklığa sebep olmuştur.  Pek çok yaşam akımı gelişiminde gecikmiş,  pek çok yaşam akımı ise İlahi lütufların ve fırsatların sayesinde tam tersine gelişimini hızlandırmıştır.  Her biriniz, İlahi Yasayla bir gitmeyi veya Dünya gezegeninde oluşan ve şu anda gezegen için İlahi seviyede var olan ve yakında gerçekleşmesi gereken tasavvura tam olarak uymayan yasalara göre yaşamaya devam edip etmemeyi kendisi seçebilir.

 

Anlayın,  lütfen,  size acı vermeyi ve ıstırap çekmenizi istemiyoruz.  Tüm Evrenden milyonlarca Işık varlığı size yardım etmeye hazırlar.  Ama sizler ve yalnızca sizler gezegendeki evrim sürecini geciktiriyorsunuz. Evrimsel gelişim etabınız için kabul edilmez olan davranışlar yapıyorsunuz ve kusurlu bilinç durumları hissetmeye kendinize izin veriyorsunuz.  Ve bizler bazı önlemlere başvurmak zorunda kalıyoruz ne zaman ki,  kusurlu davranışlarınız,  düşünce ve duygularınız kelimenin tam anlamıyla, dışsal koşullar olarak kötü hava şartları,  felaketler,   hayatta karşılaştığınız hastalıklar,  üzüntüler ve talihsizlik gibi zorluklar olarak gözleriniz önünde cisimleşiyor.

 

Sizinle ve etrafınızda olup biten her şeye  siz kendiniz sebep oluyorsunuz.  Biz hepimiz ince planda birbirimizle bağlıyız ve biz hepiniz ortak evrimsel zincirine tabiyiz.  Benimle sizin aranızda  pek bir fark yoktur.  Ben sizden bir kaç yüz basamak yüksekte duruyorum.  Ve aramızdaki bütün fark bundan ibarettir.  Bu yüzden benden veya Dünya'daki temsilcimiz aracılığıyla,  elçimiz Tatyana'nın aracılığıyla mesaj veren herhangi bir Yükselmiş Üstat'tan gelen öğütlere kulak vermelisiniz.

 

Şimdi neredeyse doğrudan bu iletişim imkanına sahipsiniz.   Bu imkanı kullanın ve mesajlarımızı,  çocukluğunuzda uykudan önce dinlediğiniz masallar gibi değil,  mesajlarımızı,  yaşamda kullanmanız gereken rehber tavsiyeler olarak düşünün.

 

İnanın bana şu anda elde ettiğiniz imkan size büyük bir avantaj sağlıyor.  Ve bu şekilde illüzyonun ağlarından milyonlarca hayat akımını,  bedenlenmeden bedenlenmeye illüzyonun yağmur ormanlarında dolaşan ve korku,  şüphe,  keder,  hastalık sürüleriyle karşılaşan kaybolan ruhları çekip çıkartma niyetindeyiz.

 

Bizler astral planın sularından binlerce,  milyonlarca kaybolan ruhu çıkartmak için bir kez daha ağlarımızı atıyoruz.

Size impuls vermeye,  uyanmanızı sağlayacak ve Göklere,  Yeni Günün aydınlık güneşine,  şafağı sökmek üzere olan Güne bakışınızı yönlendirmenize izin verecek enerjitik impulsu vermeye geliyoruz.

 

Ben bugün gelecek için gerekli talimatları vermeye geliyorum.  Sizler maddenin labirentlerinde kaybolan Işık varlıklarsınız ve size yardım eli uzatıyoruz.  Lütfen,  yardımımızı geri çevirmeyin,  yeniyetmelere özgü aşırı özgüven göstermeyin,  öğütlerimize kulak verin.

 

Evrende işleyen Özgür İrade Yasası sayesinde kendi geleceğinizi siz kendiniz seçebiliyorsunuz.  Benim,  bizim öğütlerimize kulak verme imkanına sahipsiniz ve yardım elimizi geri çevirme imkanız da vardır.  

 
 

Sizi uyarmak zorundayım,  şu anda uçurumun kenarında duruyorsunuz ve eğer etrafınızdaki sis gözlerinizi örtüyorsa ve sizler ağlanacak halinizi görmüyorsanız,  bu,  uçuruma yuvarlanma tehlikeniz olmadığı anlamına gelmez.

 

Bana inanmayabilirsiniz.  Sunulan yardımı inatla geri çevirmeye devam edebilirsiniz.  Bu sizin hakkınız.  Ama aranızda,  bizden yardım isteyen bireyler var ve bizler onlara yardım etmeden duramayız,  çünkü çağırıya cevap vermek zorundayız.  Sizi zorla kurtaramayız,  ama yardıma muhtaç olanlara yardım eli sunmamız bizim görevimizdir.

 

Biz maddeden İlahi dünyaya geri giden uzun Yolunuz boyunca sizinle birlikteyiz.  Biz Yolunuz boyunca sizinle birlikteyiz.  Ve çok yakında eğer öğütlerimizi takip ederseniz,  bizleri ayırt edebilir ve bilinçli olarak yardımımızı alabilirsiniz.  Şimdi ise mesajlarımıza ve elçimiz aracılığıyla gelen bilgiye inanmanız gerekiyor.

 

Tüm zamanlar boyunca her zaman kendilerini Göklerin elçileri olduğunu ilan eden insanlar vardı.  Ve onlar Tanrı'nın adına konuşuyorlardı.  Yukarıdan gelen öğütleri dinleyen ve takip edenler vardı, alay eden ve kendi yolunda devam edenler de vardı.

 

Sizin seçiminiz.  Sizin özgür iradenizdir.

Benim görevim seçimlerinizin sonuçları hakkında sadece sizleri uyarmaktır.  Ve benim ve bizim görevimiz zamanın hızlandığını ve yanlış seçiminizin sonucunu,  onları yaptıktan sonra kelimenin tam anlamıyla sayılı günler içinde göreceğinize işaret etmektir.  Dış bilincinizle kadim zamanlarda "Ne ekersen onu biçersin" şeklinde formüle edilen bu evrenin Yüce Kozmik Yasa'nın işleyişini takip edebilmeniz için bu özellikle yapılıyor.

 

Çok bilgece bir Yasadır,  geçmişte yaptığınız hatalardan ders alma imkanı sunan Yasa-Öğretmendir.  Bu Yasa okullarda öğretilmelidir.  Bu Yasa şu anda hayata başlayan nesil tarafından bilinmelidir.  Ve eğer okullarda Evrensel Yasalar dersini müfredata sokma zorluğuyla karşılaşırsanız,  bu Yasa'nın işleyişini kendi çocuklarınıza ve torunlarınıza her zaman açıklayabilirsiniz.  Ve bu Yasa hakkında ne kadar çok insan bilgi sahibi olursa,  Dünya'daki durum o kadar daha iyi ve daha iyi olacaktır,  çünkü Yasayı bilen insanlar onu çiğnememeye dikkat edeceklerdir.  Korkudan değil Yolunda gereksiz zorluklardan kaçınma arzusundan.

 

İnanın bana bazen dik kayalıkta emniyet ipi olmadan tırmanmak yerine,  engellerin kenarından dolaşmak daha yararlıdır.

 

Size küçük rehberliğimizi vermeye geliyoruz.  Lütfen,  Dünya gezegeninde emniyetli yaşam kurallarını çocuklarınıza ve torunlarınıza ulaştırınız.

 

Ben içtenlikte yardımınızı ve desteğinizi umuyorum.

 

Size olan tüm Aşkımla BEN Surya.

 
 

© Tatyana Mikuşina,  2007


Kurulum Tarihi : 24/03/2014 · 07:26
Son Güncelleme : 24/03/2014 · 13:36
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 4712 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye