* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496731 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte VII - .... 27.06.2007

İnce dünya ile temas tehlikesine karşı  uyarı 

 

Tanrı Maitreya 

27 Haziran 2007 

 

28maitreiya2.jpgBEN Maitreya, elçim aracılığıyla size tekrar gelen.

 

BEN geldim ve her zaman olduğu gibi Yol'daki etabınızla ilgili size  yeni bilgi vermeye hazırım. Size verilene güvenmeyebilirsiniz, ama verileni dikkate almanız ve güzelce onu düşünmeniz daha mantıklıdır. Çünkü sizinle konuşmaya çok sık imkanımız olmuyor. Ve kabul edin ki, son zamanlarda Göklerin size verdikleri bilgiyle aşırı şımartılmış değilsiniz.

 

Ben bugün sizin bizimle, Yükselmiş Üstatlarla, doğrudan karşılıklı ilişkiler ile ilgili sıradaki mesajı vermeye geldim. Sizler biliyorsunuz ki, son zamanlarda çok fazla insan bizim mesajlarımızı aldıklarını iddia ediyor. Fakat içinizden bir şey bu tür mesajlara ve elçilere karşı dikkatli davranmanızı söylüyor.

 

Neden? Çünkü bizler ile yükselmemiş insanlık arasındaki iletişim süreci hala yeterince karmaşıktır. Ve mesajlarımızı aldıklarını sanan insanların çoğu, hatta neredeyse tümü diyebileceğim, muhtemelen astral planın ve orada bulunan yaratıkların etkisine maruz kalmaktadırlar. Astral planda yaşayan tüm varlıklar insanlara karşı düşmanca davranmıyorlar. Onların bir çoğu öteki dünya ile sizin dünyanız arasında sıkışıp kalmışlar. Yeterince yüksek bilinç seviyesine ulaştıkları için tekrar bedenlenemiyorlar, ama belirli bir karmaları vardır ve bu karmayı sadece şu anda bedenlenmede bulunan insanlar aracılığıyla dönüştürebilirler. Ve bu varlıklar, insanlığa belirli bilgi vermek için insanlar arasında kendilerine iletkenler aramak ve bulmak zorundalar. Bu şekilde, insanlarla işbirliği içinde kendi kalan karmik borçlarını ödeme imkanına sahipler.  

 

İnce dünyanın başka sakinleri de var, onlar kendilerini Tanrı'dan kasten ayırmış ve bedenlenmeye gelmek istemiyorlar. Aralarından pek çoğu kendini yükselmiş üstat diye isimlendiriyor hatta bizim isimlerimizi kullanıyor.   

 

Ayrıca insanlığın düşünce formları tarafından yaratılan astral ikizlerimiz de vardır. Onlar tamamen bilinçli varlıklar değiller, ama herkes tarafından bilinen savları ve gerçekleri içeren tamamen anlaşılır mesajlar verebiliyorlar.  

 

Sizler her zaman bu varlıkları titreşim seviyelerinden ve mesajlarının içeriğinden  ayırt edebilirsiniz. Kural olarak, bu tür varlıklar belirli titreşim seviyesinde yayın yapıyor ve onların mesajları çok çeşitli değildir.  

 

Ben astral planın sakinleri ile ilgili bu kadar ayrıntılı bilgi veriyorum, çünkü bazı bireyler Yükselmiş Üstatlarla iletişim kurduklarını sanarak astral planın sakinlerinin etkisi altına giriyor ve bizler çok büyük problemlerle karşı karşıya kalıyoruz.

 

Ve sonra, onlar böyle bir bağın bütün tehlikesini anladıklarında veya etraflarındaki insanlar  anlamaya başladıklarında benzer etkiden kurtulmak zor oluyor. Psikiyatristlerin genelde  şizofreni, kilise temsilcilerinin  ise cin çarpması dedikleri şey ortaya çıkıyor. Benzer işgalcilerden kurtulmak kolay olmuyor, çünkü siz kendi serbest iradenizle onları mabetinize girmeye çağırmış ve onlarla işbirliği yapmayı dilemişsiniz.  

 

Eğer Tanrı'dan ayrılmamış ve sizin yardımınızla karmalarını dönüştüren varlıklarla işiniz varsa sizler bu varlıklara yardım ediyorsunuz ve kendiniz karma yaratmıyorsunuz. Bu işbirliği  uzak geçmişte başlayan sizin karmik bağlarınız tarafından belirlenir. Eğer Tanrı'dan kendilerini ayırmış astral planın temsilcileri ile işbirliği yapmayı seçiyorsanız, o zaman onların mesajlarını alarak karma yaratıyorsunuz. Ve onların mesajlarını yaymak için ne kadar daha fazla çaba harcıyorsanız, o kadar daha fazla karma yaratıyorsunuz. 

 

İşte bu yüzden, bizler özel olarak eğitilmiş, pelerinimizi taşıyan ve bu dünyaya özel bir misyonla- insanlığa rehberlik ettiğimiz Yol'u canlandırmak için gelen elçilerin yardımına başvurmaya mecburuz. 

 

Bu yüzden sizlere bütün bilgi ve kimi dinleyeceğiniz ve kimi takip edeceğiniz konusunda tam seçme özgürlüğü  sunulmuştur.  

Bugün sizlere ince dünya ve onun sakinleri ile temasınız hakkında bilgi vermek için belirli bir amaçla geldim. 

 

Bizim elçilerimiz daha yüksek oktavların titreşimlerini taşıyor ve titreşim seviyesine göre elçilerimizi bütün  sahtekar ve dolandırıcılardan ayırt edebilirsiniz. 

 

Size vereceğim ve ayırt etmek için kullanabileceğiniz bir kriter daha vardır. Size bahsettikleri ince plandaki her başarı fiziksel planda teyit edilmelidir.  

 

Bu yüzden, eğer size İsa veya Tanrı Maitreya veya Üstatlardan herhangi biri olduğunuzu söylüyorlarsa, lütfen,  kendinize ve etrafınıza bir bakın, insanlarla ve yakınlarınızla ilişkilerinizi dikkatlice analiz edin. Her zaman her şey bariz değildir, ama eğer İsa, Musa ve geçmişte peygamberlerin ve elçilerin verdiği Öğretiyi hayatınızda takip etmiyorsanız, büyük ihtimalle siz, olduğunuzu söyledikleri kişi değilsinizdir. 

 

Medeniyet çağınızda yine de insanlar inanç konusunda ve ince dünya ile karşılıklı ilişkiler konusunda oldukça cahil kalıyorlar. Bu yüzden sizin cahilliğinizi kullanan sahtekarlar ortaya çıkıyor. Bu yüzden size ayırt etmeyi öğretmeleri ve gerçek Öğretiyi vermeleri için kendi elçilerimizi gönderiyoruz. 

 

Seçme imkanınız vardır. Yanılgılarınızı takip etme veya insanlığın gelişimi boyunca size öğrettiğimiz Yol'a dönme imkanınız vardır. 

Bugün ben çok açık konuştum, çünkü şimdi gevelemenin zamanı değildir, bilakis yanılgılardan kaçınmanızı sağlayacak bilgiyi size vermek. 

 

İnce dünyanın tehlikesi ile ilgili daha açık bir mesaj daha önce vermedik. Fakat zamanı geldi ve kötü yaratıkların pençesine düştüğünüzde yaptığınız yardım çağrılarına artık tahammül edemiyoruz. İnanın tehlikeyi önlemek, tehlikeden kurtarmaları için Göklerin bütün Üstatlarını çağırmaktan çok daha kolaydır.  

 

Çok fazla korkmamanız için, şunu  söylemeliyim ki, kendini Tanrı'dan ayırmış astral planın varlıklarıyla temasa geçen bireylerin, genelde geçmişte Tanrı'yla karması vardır ve bu karma onları böyle temaslara geçmeye zorluyor. Ve aldıkları cin çarpması Tanrı'yla olan karmalarının bir sonucudur. Karmanın geri dönmesini önlemek imkansızdır, ama kendi bilincinde geçmişteki hataları fark etmek, tövbe etmek ve koruyucu meleklerden astral planın etkisinden sizi korumalarını rica etmek mümkündür. Tanrı acı çekmenizi istemiyor, Tanrı geçmişteki hatalarınızdan ders çıkarmanızı ve hataları tekrar etmemenizi istiyor.  

 

Karmik Kurulu'na mektuplar aracılığıyla, gelecek ayın karmasıyla çalışma - 23 sayı İlahi fırsatı aracılığıyla  sizlere karmayla çalışma mekanizması  veriliyor. Neden size verilen bütün imkanları kullanmıyorsunuz?  

 

Eğer verilen lütufları kullanmazsanız İlahi imkan zayıflayacak veya tamamen durdurulacaktır.  

 

Sizlere hatırlatıyorum ki, şimdi ve 1 Temmuz'a (1) kadar, karmik yükünüzün hafifletilmesi dileğini içerebilen  mektuplarla Karmik Kurulu'na çağrıda bulunma imkanına sahipsiniz. Fakat gelecek yarı yıl boyunca, Karmik Kurulu'nun bir sonraki toplantısına kadar karmik yükünüzün azaltılması için iyi karma yaratmanıza imkan verecek belirli sorumluluklar almanız gerekiyor.   

 

Sizler yakınlarınız için yardım dileyebilirsiniz ve o zaman iyi karmanız onlara yardım etmek için kullanılacaktır.

 

Ben özellikle altını çiziyorum,  Tanrı ile olan karma, fiziksel planda delilik veya cin çarpması olarak icra edilir ve bütün diğer karmalar gibi hafifletilebilir veya dönüştürülebilir. Gerekli olan geçmişteki hatalarınızın farkına varma ve onları tekrar etmeme arzusudur.  

 

Gördüğünüz gibi ince dünya ile temaslarınızda her şey öyle basit değildir. Ve sizler ince dünya ile temasa geçerken, ince dünyadan gelen mesajlar alırken ve onları yayarken  daima karmik sorumluluğun tamamen farkında olmalısınız.  

 

BEN Maitreya, sizi içtenlikle seven ve sizinle ilgilenen. 

 

------------------------------------ 

[1] Not: Yükselmiş Üstatların Öğretisine göre Dünya’daki Karmik Kurulu yılda iki defa olmak üzere, kış ve yaz gündönümünde örneğin 20-22 Aralık’tan- 01 Ocak’a kadar ve 20-22 Haziran’dan -01 Temmuz’a kadar  iki hafta boyunca toplanıyor. Bu tarihlerde  Karmik Kurulu'na rica mektuplarıyla başvurabilir.  Karmik Kurulu'na mektup yazma kuralları Sevgili Surya’nın 21 Aralık 2006 tarihli mesajında belirtilmiştir. 

 


Kurulum Tarihi : 11/04/2014 · 22:00
Son Güncelleme : 11/04/2014 · 22:07
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 4873 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye