* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498671 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte VII - .... 28.06.2007

İnce planın alt katmanlarından korunma hakkında.

 

Aziz Başmelek Mikail

28 Haziran 2007

 

Arhangel_Mihail.jpgBEN Aziz Başmelek Mikail, bugün size gelen.

 

BEN mavi alev koruma lejyonlarımla geldim. Ve BEN, Dünya'da oluşan durumun bütün  karmaşıklığına ve belirsizliğine rağmen, bizler hizmet ediyoruz, yardım ve koruma için bize çağrıda bulunan herkesi koruma sorumluluğu taşıdığımızı size söylemeye geldim.

 

Size söyleyebilirim ki sizin zaman ile geçmiş zamanlar arasında fark vardır. İnce planın ve özellikle astral  planın alt katmanları Dünya'ya yaklaştığı anlar geçmişte de vardı, ama şimdi dünyaların böyle yaklaşması evrimsel gelişim akışından kaynaklanmaktadır.

 

Yüksek planlar onlara özgü olmayan sızıntılardan temizlendi ve Dünya evrimlerine karşı düşmanca olanların ve bizimle, Yükselmiş Üstatlarla, işbirliği yapmak istemeyenlerin hepsi, dünyevi, fiziksel plana yakın katmanlara bastırıldılar. Bu nedenle, bu zamanda ince dünyanın pek de iyi olmayan katmanlarının, Dünya sakinleri üzerindeki etkisi güçleniyor.

 

Evrimin bu aşaması doğaldır ve size yakınlaşmış astral planın ve mental planın alt katmanlarının şartlarında yaşamayı öğrenmek zorunda kalacaksınız. Bu katmanlarda insanlığın pek iyi olmayan birikintileri yoğunlaşmıştır. Birçok insan nesli düşük kaliteli şekiller yarattı ve düşük kaliteli düşünceler üretti ve şimdi sizler kendi yarattıklarınızla karşılaşmak zorundasınız. Bu, sadece kendi gerçek olmayan parçanızla değil,  aynı zamanda bir çok insan nesli tarafından yaratılmış olan insanlığın kolektif bilinçaltının   gerçek olmayan parçası ile karşı karşıya kaldığınız bir savaşa benziyor.

 

Dünyalar birbirine yaklaştı ve karma sadece sizin tarafınızdan dönüştürülebilir.  Ve var olan negatif enerji birikintileri şimdi sizin tarafınızdan dönüştürülmelidir.

 

Kendi aura ve çakralarını o denli arındırmış bireyler var ki, yoğun fiziksel dünyaya büyük miktarda Işık iletebiliyorlar. Bu Işık dünyanıza geçtiği zaman Dünya'ya yakın ince planlar üzerinde birikmiş karanlık için bir eritici olarak hizmet verebilir.

 

Bedenlerinizin titreşimleri insanlığın ortalama titreşimlerinden çok daha yükseldiğinde, astral planı ve onun sakinlerini hissetme yeteneği kazanıyorsunuz. Alt dört bedenlerinin temizliğinde ciddi bir ilerleme kaydetmeyen insanlar eskisi gibi fiziksel dünyada yaşıyor ve ince planı hissetmiyorlar.

 

Sizin zamanınızda dünyaların birbirine çok yakınlaştığı ve birbirlerine nüfuz ettiği yerler vardır. İnsanların hepsi ince planı hissedemiyor. Fakat evrimsel yolda devam etmeniz için ince dünyanın alt katmanlarıyla, astral ve mental  planın alt katmanlarıyla temasınız esnasında belirli emniyet tekniği bilmeniz gerekiyor.

 

Bu planlardaki yaratıkların en hassas insan bireyleri için görünür veya hissedebilir hale geldikleri zaman dönemleri vardır. Sizler nedensiz kaygı hissedebilir, uykusuzluk çekebilirsiniz,  göz ucuyla kirli gri renkte hareketli figürler görebilirsiniz. Yaralanmayacağınızdan ve korunduğunuzdan   emin olduğunuz sürece astral planın hiçbir sakini, astral planın hiçbir enerjisi size zarar veremeyeceğini bilmelisiniz. Bu nedenle, hangi durumda  bulunursanız bulunun ve ne hissederseniz hissedin, korku duymamaya öğrenmeniz gerekir. Sadece kusurlarınız  astral planın size saldırmasına ve zarar vermesine yol açabilir. Bilincinizi İlahi dünyaya odaklanmış olarak tuttuğunuz sürece ve yaralanmayacağınız duygusunu hissettiğiniz sürece, korkacak bir şeyiniz yok. Astral planın çoğu sakini çakralarınızın ateşi karşısında  titriyor. Sizler onlar için bir tehlike kaynağısınız  ve gerçekten,  aranızda fiziksel dünyaya ateşi iletenler, Kundalini ateşiyle, Kundalini kılıcıyla astral planı temizliyorlar. Kundalini enerjilerinin irade dışı yükselmesi astral plan sakinlerinin ordularını nötralize ediyor.

 

Astral plan sizi yaralamaz. Fakat üzüntü, keder, korku, nefret, kin gibi kusurlu bilinç durumlarına izin verdiğinizde,  titreşimleriniz düşüyor ve astral plana karşı savunmasız hale geliyorsunuz. Bu yüzden tekrar tekrar geliyoruz  ve bilincinizin hijyenine dikkat etmenizi, düşük titreşimli, İlahi dünya ile bağdaşmayan her şeyden onu  temizlemenizi rica ediyoruz.

 

Her biriniz kendi bilinç seviyesi için sorumluluk taşıyor. Verdiğimiz Öğretiyi anlamayan insanlar var. Pek çoğu mesajlarımızı okurken rahatsızlık duyuyor. Bu sadece şunu söylüyor ki, onların titreşimleri ve bilinç seviyeleri elçimiz aracılığıyla verdiğimiz Öğretiyi anlamak için yeterli değil. Anlayın, dünyanızda pek çok bilinç gelişim seviyeleri vardır. Ve ısrarla gelişmek istemeyen bireyler var ve kozmik fırsatları birbiri ardına kaçırıyorlar.

 

Şimdi daha geniş bilince sahip insanların yeni ahlak ve etik örnekleri geliştirmek için birleşmeleri gereken zaman gelmiştir. Sodom ve Gomor için İncil'de ne söylendiğini hatırlıyorsunuz. Her zaman daha yüksek bilince sahip insanlar ve İlahi davranış örneklerini takip etmek istemeyen insanlar olmuştur. İncil'den her şey nasıl bittiğini çok iyi biliyorsunuz.(1) Bu yüzden bizim öğrettiklerimizin her şeyle ve Dünya'da şimdi yaşayan herkesle ilgisi vardır. Ve Öğretimizi anlayan ve onu takip edenler mutludurlar. Fark ettiğiniz gibi, bizler bilerek her türlü dindarlıktan, her türlü dini dogma ve kuraldan kaçınıyoruz. Bizim görevimiz sizlere ahlak yasasının yeni örneğini vermektir, onu takip ederek yeni gerçekliğe geçişinizi yapabileceksiniz.

 

Ben ve meleklerim her zaman hizmetinizdeyiz, ve kendi üzerinizde kontrolü kaybettiğiniz ve karanlık güçler karşısında savunmasız kaldığınızda, hayatınızın çok zor anlarında, sizler her zaman bize çağrıda bulunabilirsiniz. Koruyucu melek lejyonlarım 24 saat boyunca size yardım ve koruma sunmaya hazırlar. Bize çağrıda bulunmaya çekinmeyin, bizim görevimiz ve sorumluluğumuz insanlara yardım etmektir. Sizler bize çağrıda bulunmadıkça bizler sorumluluklarımızı yerine getiremiyoruz, ama  çağrınıza cevap vermeye ve zor durumlarda yardıma gelmeye mecburuz.

 

Şimdi sizlere her türlü kritik anda kullanabileceğiniz kısa bir çağrı vermek istiyorum.

 

"Yüce Allah'ın adıyla,  Başmelek Mikail, şimdi bana yardıma gel!!!"

 

Bu çağrıdan sonra müdahale ve yardım gerektiren durumu tarif edebilirsiniz. Dilekleriniz ve çağrılarınızla bizi yoracağınızdan korkmayın, çünkü insanlığa yardım etmek bizim işimizdir.

 

Ve şimdi sizinle vedalaşmadan önce, bir kez daha hatırlatmalıyım ki, sizin için en iyi korunma yüksek titreşim seviyesi korumak  olacaktır. Bilincinizi sürekli yüksek tutmak için Üstatların verdiği tavsiyeleri takip edin.

 

BEN Aziz Başmelek Mikail!

 

 

-----------------------------------------------------------------

 

(1) Sodom ve Gomora, her şeyden önce orada yaşayanların oğlanüstü ahlaksızlığı ile ilgili İncil'de bahsedilen iki şehir. Sodom ve Gomora'nın Tanrı tarafından yok edilmesi, Hz. İbrahim'in Sodom'da on doğru insan bile bulamamasından sonra gerçekleşmiştir. Yaratılış kitabına göre (19:24-28) Tanrı, "ovadaki şehirlere"  "gökten ateşli kükürt yağdırdı".

 

© Tatyana Mikuşina, 2007 

 


Kurulum Tarihi : 13/04/2014 · 22:24
Son Güncelleme : 13/04/2014 · 22:24
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 4828 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.17 saniye