* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496529 Ziyaretçi

 1 Şu An Bağlı

Dikte VII - ..... 05.07.2007

Son uyarı

 

Sevgili Alfa

5 Temmuz 2007

 

Sevgili Alfa.jpgBEN Alfa, Dünya insanlığına bugün gelen. Size geldim ve mesajıma  muhtemelen kalplerinizde öngördüğünüz sevinçli olayla başlamak istiyorum. Bu olay Dünya gezegeni için yeni imkânlar ve yeni İlahi lütuflar ile ilgilidir.

 

Karmik Kurul ile birlikte, bu elçi aracılığıyla çalışma imkânı ile ilgili İlahi fırsatı devam ettirme kararı alındı. Biliyorsunuz ki, çalışmaya devam etme hakkını teyit etmek için çok zor testten (1) geçmek gerekiyordu. Bu testi elçimiz geçti ve bu test bedenlenmede bulunan pek çok bireyi kapsadı. Bu olgunluk sınavıydı, Tanrı için çalışma hakkı [sınavıydı].

 

Yeni İlahi imkân Dünya'ya geldiğinde bu, yeni enerjiler, gezegen için yeni daha yüksek titreşimlerin gelmesiyle ilgilidir.

 

Sözlerim sizi ilgilendirmediğini, bir takım soyut şeylerden bahsediyormuşum gibi görünüyor. Fakat bu mesajım ve Dünya'ya gelen imkân, onun her sakinini, Dünya gezegeninde ikamet eden herkesi ilgilendiriyor.

 

Fiziksel planın ve dünyasal [plana] yakın planların titreşimleri yükselmeye devam edecektir. Ve bu, evrimsel gelişmenin yeni, gerekli etabı ile ilişkilidir. Bu, sizin için bedeninizin yeniden yapılanmasıyla  ve fiziksel bedeninizin ve daha ince bedenlerinizin titreşimlerinin yükselmesiyle ilgilidir.

 

Titreşimlerin değişimi gezegende büyük değişimlere yol açacaktır. Her şeyden önce titreşimlerin değişimini, onların yükselmesini takip edemeyenler, yeni koşullarda kendilerini güvende hissedemeyeceklerdir. İnanın bana, bizler sizin hayrınızı, iyiliğinizi istiyoruz. Ve bizler biliyoruz ki, aranızdan Tanrı'nın İradesine itaatkâr olanlar ve kalplerinde Tanrı'yı takip etmeye hazır olanlar, kendi gelişimleri için eşi  görülmemiş impuls elde edecekler ve gezegen refah ve bolluk için imkân elde edecektir. Fakat kedini Tanrı'dan ayırmaya karar veren ve sabun köpüğü gibi şişenler, yanlış seçim ve eylemlerinin sonuçlarını biçmek zorunda kalacaklardır. Bu bir Yasadır, bu evrenin evrimsel Yasasıdır.

 

Bu nedenle, Yükselmiş Üstatların ve onlarla birlikte insanlığın en iyi temsilcilerinin hissettikleri sevinç, kendi nedenlerinden dolayı kendi, İlahi olmayan  yolunu seçmeye karar veren pek çok ruh tarafından paylaşılmayacaktır. Hepiniz Tanrı'nın bir parçası olduğunuzu ve her şeyin Tanrı olduğunu asla unutmayın. Kozmik süreler olduğu konusunda uyarıldınız. Seçim yapmak için zaman vardır. Hiç kimse bu konudan bahsedilmediğini ve uyarmadıklarını söyleyemez.

 

Seçim süresi sona eriyor. Süreler tükenmiştir ve kozmik hasat sezonu  bitiyor.

 

Tanrı'nın iyi oğullarının ve kızlarının iyi eylemleri için mükâfat alacakları zaman gelmiştir ve kendi yolunu seçenler de mükâfat alacaklardır, ama farklı [bir mükâfat].

 

Korkutmuyorum. Uyarılar için tüm süreler geçmiştir.   Karar alınmıştır. Kararın yerine getirilmesi gerekiyor.

 

Her zaman başka bir yolu seçmek için bir imkân vardır. Hatta son anda bir tövbe çığlığı bile İlahi değirmenini durdurmak için yeterlidir.

 

Bekliyoruz ve imkân veriyoruz. Bekleme sona eriyor.

 

Ben sizleri sevindirmek için geldim. Ama çoğu için bu sevinç üzüntüye dönüşecektir. Çünkü çok fazla güç ve enerji boşuna harcanmıştır. Ve her şey yerine getirilmelidir.

 

Hasat zamanı geliyor. Ve herkes Dünya'nın fiziksel planında binlerce yıl dolaşırken kazandığını almalıdır.

 

Sevgili İsa'nın kendi öğrencilerini uyardığı sürelerin artık yaklaşmaya ve fiziksel plana şimdi inmeye başladığını  sizlere söylersem, bu bir sır olmayacaktır.

 

Sizlere anlayış vermeye ve seçim zamanınızı uzatmaya çalışıyorum. Yasanın etkisini sonuna kadar anlamanız, şikayet eden ve İlahi Yasayı kabul etmeyen şeyi kendinizde aşmanız için çalışıyorum.

 

Her birinize karşı muazzam bir Sevgi hissi ile geldim. Dünya insanlarına mesajımı vermeye geldim. Eğer beni hala duyabilen, ama hiçliğe  çağıran borazanın arkasından gitmeyi tercih ettikleri için beni duyamayan ruhlara ulaşamazsam çok üzüleceğim.

 

BEN Alfa.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2007 

 

-------------------------------------------

(1) "Çarmıha gerilme İnisiyasyon Öğretisi" Sevgili Zerdüşt, 23 Haziran 2007Kurulum Tarihi : 17/05/2014 · 09:02
Son Güncelleme : 17/05/2014 · 09:05
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 4652 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.09 saniye