* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496528 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte VII - ..... 06.07.2007

Zafere doğru çabalama hakkında bir Sohbet
 
Kozmik Varlık Kudretli Zafer
6 Temmuz 2007
 
 

Pobeda1.jpgBEN Kozmik Varlık Kudretli Zafer, sizlere bugün gelen!

 

BEN evrenin uzak alanlarından  geldim. Sizler için bunu anlamak, benim için ise anlatmak zordur, ama bilinciniz daha yüksek seviyeye ulaştığında, doğduğunuz gezegenden ayrılabileceksiniz ve evrenin derinliklerinde dolaşım Özgürlüğü kazanmanızı  sağlayacak olan Işığın efir oktavlarının katmanlarına doğru çekileceksiniz. Sizler bu Özgürlük halini, maddenin ve herhangi bir gezegen ve gezegen sisteminin yerçekiminden bağımsızlığı kazanacaksınız. Ancak bu, bilincinizde gezegeninizin madde çekimini aştığınızda gerçekleşecektir.

 

Bilinciniz şimdi gezegeninizin zaman ve mekan çerçeveleriyle sınırlıdır. Sizler üç boyutlu dünya çerçevesinde düşünüyorsunuz. Şimdi bilincinizi dönüştürmeniz ve bir sonraki evrim etabına yükselmesine izin vermeniz gereken etap gelmiştir. Sizlerde bu yeni bilincin doğum süreci her zaman ağrısız olmuyor. Dünyanızda yeni varlığın doğumu nasıl ki sancılı oluyorsa, aynı şekilde yeni bilinci taşıyabilmeniz için ağrılar içinde tekrar doğmanız gerekiyor. Bu gerçekten bir yüktür, bu, geçmişte bütün kutsal şehitlerin üzerlerinde taşıdıkları yüktür. Maddenin direnci çok güçlü ve yeni bilincin ve yeni düşüncenin dünyanıza gelmesine karşı çıkan çok fazla güç vardır. Bu nedenle yeni olan büyük bir emek gerektiriyor. Dünya sakinlerinin çoğunluğu söylediklerimi anlaması pek mümkün değildir.

 

Ben milyonlarca yıl önce sizin evrimsel gelişim aşamanızda bulunuyordum. Ve ben şimdi, çözümsüz bir problem olarak önümde duran temel zorluğu hatırlamaya çalışıyorum. Ve onun ne olduğunu biliyor musunuz? Maddenin çekimidir. Yoğun dünyadan ayrılma isteksizliğidir. Bilinmeyen dünyaya ilk adımını atmak için bebeğin beşikten çıkmak zorunda olması gibidir. Sizler sadece, maddeye olan bağlılığınızın eski ve alışılmış durumundan ayrılmaya korkuyorsunuz. Madde, sizin Annenizdir. Fakat sizleri daha yüksek bilinç seviyesine çıkmaya çağıran  bir de Babanız vardır. Aksi takdirde beşiğinizde sonsuza kadar kalma riskine giriyorsunuz.

 

Yeni olan her zaman korkutur. Fakat sizler kendinizde korkusuzluk ve bilincinizi değiştirme yeteneğini geliştirmelisiniz. Hiçbir şeyden korkmayın. Ölümsüz olduğunuzu ve Tanrı'nın sizlerle ilgilendiğini sürekli aklınızda tutmalısınız. Bahsettiğimiz ve yapmanız gereken bilincinizdeki geçiş, kaçınılmaz olarak gerçekleşecektir. Ve bu geçiş evrimsel gelişiminizin yeni bir seviyesine geçmenize izin verecektir.

 

Simdi sizler düz bir dünyada bulunuyorsunuz. Sizleri uzayın derinliklerine çağırıyoruz, yoğun dünyanın sınırlarını bilincinizde terk etmeyi öğrenmenizi istiyoruz. Ve bunun için maddeye olan bağlılıklarınızı bırakmanız ve bilincinizi daha yükseğe yükseltmeniz gerekiyor.

 

Form değişikliğinde, daha ince deneyimlere yönelmekte  korkulacak hiçbir şey yoktur. Gün boyunca bulunduğunuz farklı durumları ayırt etmeyi öğrenin. Ve sıcak bir günde rüzgar esintisi gibi hafif, duygularınızın en ince tezahürlerini yakalamayı öğrenin. Daha şimdi bile bilincinizde ince dünyanın tezahürlerini ayırt edebilir ve bu dünyanın bilgisini dünyanızda ifade edebilirsiniz.

 

Anlamalısınız ki, yoğun dünyanızın sınırlarının ötesinde koca bir evren bulunmaktadır. Sizler orman sakinleri, sadece kendi dünyalarını gören böcekler gibisiniz. Ormanınıza bir insan varlığı geldiğinde, [bu] benzerliği hayal edin.

Evrimsel gelişim seviyelerinizi birbirinden kaç milyon yıl ayırıyor? Böceklere mesaj verdiğinizi hayal edebiliyor musunuz? Benimle sizlerin arasında, sizlerle dünyanızda yaşayan böcekler arasında olduğu kadar bir evrimsel zaman dönemi vardır . Ve ben sizlere mesajımı vermeye çalışıyorum. Bu, sadece kelime veya içsel anlam dolu bir mesaj değildir, her şeyden önce bu, sizler için geleceğe yönelme içeren ve sizleri fani bilincinize karşı Zafere çağıran bir mesajdır.

 

Sizleri Aşk duygusuyla , benim bilinç seviyeme özgü Aşkımla dolduruyorum. Ve sizlere kendi gücünüze olan güven impulsu vermeye çalışıyorum. Sizler başaracaksınız ve Zaferiniz size gelecektir.

 

Sadece kalplerinizde Yüksek dünyalara doğru çabalamayı korumalısınız. Etrafınızdaki illüzyonun yer çekimini sürekli aşmayı denemelisiniz. İnanın bana, kurulmuş ve şimdiki hayatınızın bütün tezahürlerinin üstüne bilincinizi yükseltme görevinizin dışında daha önemli bir göreviniz yoktur.

 

Sürekli bir değişim ve sürekli bir güç gayreti [göstermeniz gerekiyor]. Kendinizi sürekli aşarak bir sonraki evrimsel gelişim etabına yükselebilirsiniz. Çaba olmadan hiçbir şeye ulaşılamaz. Bir sonraki etabın sizlere kendiliğinden geleceğini ve hiçbir şey yapmak zorunda olmayacağınız düşüncesiyle kedinizi teselli etmeyin. Hayır, İlahi Yasayı aldatmayı ve bir sonraki aşamaya birilerin omuzlarında ve başkalarının çabası sayesinde geçmeye başaramayacaksınız.

 

Bilincinizde daha yükseğe ve daha yükseğe yükselerek bütün çabaları kendiniz göstermek zorunda kalacaksınız. Bunun dışında karmik olarak bağlı olduğunuz insanlara karşı sorumluluk da hissetmelisiniz. Bu mesajı vererek sizlere şimdi yardım eli uzattığım gibi sizler de onlara yardım eli uzatmalısınız.

 

Daha yüksek bilinç seviyesine sahip herkes, Yolda geri kalana veya duraklayana yardım etmek zorundadır. Size çocukluğunuzda küçüklere yardım etmeyi öğretmişlerdi. Ve şimdi bunu hatırlamalısınız. Etrafınızda yardımınıza ve öneriye  muhtaç çok insan vardır.

 

İnanın bana, İlahi bilinç Tepesine  yükselme Yolunuzda size yarım edebilecek, komşunuza yardım etmenizden başka daha önemli bir şey yoktur. Sizler hatta Yolda yalnız gitmeyebilir, bilakis etrafınızdaki insanların yürümesine yardım edebilirsiniz ve onlarla beraber Yolunuzda bütün engelleri ve zorlukları aşacaksınızdır.

 
Bugünkü mesajı sizlere verdiğim için mutluyum.
 
BEN Kudretli Zafer, Yolunuzda Zafer dileğiyle!
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2007 
 


Kurulum Tarihi : 19/05/2014 · 22:32
Son Güncelleme : 19/05/2014 · 22:41
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 4597 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye