* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496463 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte VII - ..... 08.07.2007

Geçiş hakkında bir Öğreti

 

Tanrı Şiva

8 Temmuz 2007

 

 

Shiva.jpgBEN Şiva, sizlere tekrar gelen!

 

Şiva'yım BEN!

 

Bugün sizlere BEN geldim! BEN geldim!

 

Elçim aracılığıyla tekrar konuşma imkanım olduğu için bugün mutluyum!

 

Her sefer dünyalarımız arasındaki bağı korumak ve eğitiminizi devam ettirmek için geliyorum. Biliyorsunuz ki, bilincinizin illüzyonlarından ayrılmanız gereken zaman yaklaşıyor. Biliyorsunuz ki, eğer bilincinizi ölümsüz parçanızın seviyesine yükseltebilirseniz, ölüm karşısında zaferiniz kaçınılmazdır.

 

Sizler bir matruşka gibisiniz. Ve her sefer bir sonraki matruşkayı açtığınızda bir yenisini görüyorsunuz. Sizlerin gelişim prensibi tam da böyledir. Fiziksel bedeninizden ayrıldığınızda bilincinizde daha yüksek titreşim seviyesine geçiyorsunuz. Ve daha yüksek enerji seviyesinde devamlı bulunmayı öğrenmediğiniz sürece, bedenlenmeye geleceksiniz ve fiziksel bedenlerinizi giyeceksiniz.

 

Bu nedenle bizlerin görevi, bilincinizi daha yüksek enerji seviyesine geçmesi için teşvik etmektir. Bu aşamalı süreç şimdi sadece hızlanıyor. Sizler kozmik sürelerin biraz gerisinde kalmışsınız ve bu yüzden sizleri acele ettirmek zorundayız.

 

Bilincinizi değiştirebildiğiniz sürece bizleri takip ediyorsunuz. Bazı şeyleri bizden daha iyi anladığınızı sandığınızda ve yeni moda öğretiler ve uygulamalar aramayı tercih ettiğinizde, biz sizi engellemiyoruz.  Kendilerinizi çok büyük kozmik varlıklar olarak hayal ettiğinizi izlemek çok eğlenceli oluyor. Sizler büyük kozmik varlıklar olduğunuzu düşünüyorsunuz. Fakat gerçekten bu büyük kozmik varlıklar olmadan önce dünya okulunu bitirmeli ve Yolun tüm etaplarını art arda geçmelisiniz.

 

Bir anda bilincinizi yükseltmeye ve başka bir enerji seviyesine geçmeye sizleri çağırdıkları zaman, yerinizde olsam, sunulanın gerçekliği konusunda ciddi şekilde düşünürdüm.

 

Biz milyonlarca yıldır insanlığın evrimsel gelişimini takip ediyoruz. Ve bilinciniz İlahi Hakikat'e ulaşma açısından son bin yıllarda fazla ilerlememiştir. Zekanızın gelişimi ile İlahi bilinç gelişimini [birbirileriyle] karıştırmamalısınız. Eskiden olduğu gibi sizler reenkarnasyon ve Karma Yasası ile ilgili basit İlahi Gerçekleri zor anlıyorsunuz. Küçük bir bağımlılığı veya ufak bir alışkanlığı aşmak sizler için çok zordur. Bu böyledir, çünkü en büyük zorluk fiziksel plana bağlılıkları aşmakla ilgilidir. 

 

Ve bir anda büyük inisiyasyonlar almanızı ve yolda önemli ilerleme kat etmeyi teklif ettiklerinde garip görünüyor. Yerinizde olsam düşünürdüm- bu büyük ilerleme ne pahasına olacaktır? Karmik birikintilerinizi dönüştürmek için kim size enerji verecektir? Ve sizin hayırseverleriniz ne tür şartlarda sizin hızlı ilerleyişinizle ilgileniyorlar? Bütün bunlar ruhunuzu, hayat enerjinizi şeytana satmaya benzemiyor mu? Kozmik Yasanın işleyişini anlamayı deneyin.

 

Özgür irade Yasası sayesinde seçimlerinizi yaptığınızda ve maddeye gittikçe daha fazla dalarak titreşimlerinizi düşürdüğünüzde maddeye iniyorsunuz. Ondan sonra büyük miktarda enerjiye ihtiyacınız olacaktır ve o şimdiye kadar yanlış kullandığınız İlahi enerjiye eşit olmalıdır. Ve bu enerji sizlere belli koşullarda gelmelidir.

 

Bir mucize olduğunu ve milyonlarca yıl yanlış kullandığınız enerjinin sizlere bir anda geri döndüğünü hayal edin. Fiziksel bedeninizin bu yoğunluğu ve titreşimlerinizle bu enerjiye nasıl dayanacaksınız? Sizin varlığınız için bu, süpernova yıldız patlaması gibi olacaktır. Bilinciniz bir anda yeni enerji seviyesine ayarlanamaz. Bu yüzden sizlere kademeli evrimsel yolunu öğretiyoruz. Hızlandırılmış evrim sürecinde hemen hemen tüm insanlık ölür. Yok olmanız ile ilgili hiç bir istek duymuyoruz. Evriminize daha yüksek enerji seviyesinde devam etmenizi istiyoruz.

 

Dikkatlice düşünün ve benim söylediklerimle, ani sıçrama ile ilgili karşınıza çıkan bütün öğreti ve teorileri kıyaslayın. Bu sıçrama için enerjiyi size kim verecek?

 

Sizlere güç sahibi ve illüzyonu küçültmekle görevlendiren bir varlık olarak konuşuyorum. Ve sizlere söylüyorum ki, Dünya'da yaşayan neredeyse bütün insan bireyleri yok olmadan hemen daha yüksek bilinç seviyesine geçmek imkansızdır. Bizler evrimsel yolunu öğretiyoruz ve bilgi veriyoruz, onun sayesinde bilincinizi daha yüksek enerji seviyesine doğal bir şekilde yükseltebilirsiniz. Böylece Dünya'da yaşayan daha fazla varlık evrime devam edebilecektir. Titreşimlerin her türlü devrimsel değişimi, yalnızca sarf ettiğimiz çabalar yakın zamanda başarılı olmadığında meydana gelebilir.

 

Bizler inanıyoruz ki, çoğunuz evrime devam etmeye ve bedenlerinizin titreşimlerini yeni koşullarda hayatta kalabilecek seviyeye değiştirmeye hazırdır. Fakat sizler de evrime devam etmek ve Tanrı'dan kendilerini ayırmayı istemiş gezegenlerdeki olumsuz koşullarında kendinizi bulmamak için çaba göstermelisiniz.

 

Bu Evren'de geçerli İlahi Yasayı takip eden herkese, evrimsel gelişimi için gerekli her şey sağlanmalıdır. İlahi Yasayı takip etmek istemeyenler, gelişimi tamamen durana ve ölüm melekleri ruhun geri kalanını yeniden polarizasyona eşlik edene kadar gittikçe daha büyük ve daha büyük zorluklarla karşılaşacaktır.

 

Sizlere yolu bilinçli seçmeniz ve evriminize devam etmeniz için ihtiyacınız olduğu kadar veriliyor. Bu kadar detaylı ve bu kadar açık, bizler ne geçmiş ve ne de şimdi hiçbir elçi aracılığıyla konuşmadık.

 

BEN Şiva! Bugün bilincinize kalbinizin sessizliğinde düşünüp karar almak için önemli bilgi vermeye geldim.

 

BEN Şiva

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2007


Kurulum Tarihi : 04/06/2014 · 23:47
Son Güncelleme : 05/06/2014 · 10:41
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 4648 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye