* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
 -  Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496573 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte XIII-10 - .. 20.06.2014

Sizin göreviniz – ruhunuzu korumanızdır 

 

Sanat Kumara 

20 Haziran 2014 

 Sanat_kumara_nebe.jpg

BEN Sanat Kumara. 

 

Bugün, önceden tam kararlaştırdığımız vakitte geldim. 

 

Ve her zaman olduğu gibi İlahi fırsatı kullanmaya,  şu anda Dünya’da yaşayan insanlığa Bilgimizi ve Dünya’da gerçekleşenler hakkında bir anlayış verme niyetindeyim. 

 

Önceki Mesajlarımızda Dünya gezegeninin titreşimleri yükseldiğini bir çok kez ilan ettik. Titreşimleriniz, bilinç seviyeniz yeni gerçeklikle uyumlu olması için neler yapmanız gerektiği hakkında konuştuk.  

 

Aranızda tavsiyelerimizi kararlı bir şekilde takip edenleriniz, gelişiminde benzersiz bir sıçrama elde etmişlerdir. Önünüze görülmemiş fırsatlar ve içsel gelişim perspektifleri açılmıştır. Sizler, İlahi imkân dalgasının tepesinde bulunuyorsunuz ve bu, ruhunuza yeni bir seviyede evrimine devam etmesine izin verecektir. 

 

Sunulan fırsattan yararlanabildiniz! Yardım elimizi yakalayabilmiş ve tavsiyelerimizden yararlanabildiniz! 

 

Fakat insanlığın büyük kısmıyla böyle olmadı. İnsanlar enerjilerin girdabına kapıldılar ve olup biten süreçleri kavrayamıyorlar. 

 

Onlar, yeni enerjilerin varlıklarından tüm karmik çökeltileri, tüm eski enerjilerin birikintilerini yerinden çıkarttığı durumların içinde kendilerini buldular. Bu, evinizde yaptığınız genel temizliğe benziyor. Eski eşyaları silkeliyor, çöpleri süpürüyorsunuz ve etrafınızda bir süreliğine kaos ve karışıklık hüküm sürüyor. 

 

Birilerin gelip evinizi düzene sokacağını beklemeyin. İçinizdeki düzeni ancak sizler kurabilirsiniz, başkası değil. 

 

Bu yüzden, bu geçiş zamanında gezegende yaşayan herkes bir seçim yapması gerekeceği konusunda uyardık ve onu yapacaktır. 

 

Şimdi gezegendeki durumun tüm nahoşluğuna rağmen, sizler kendi gelişiminiz için eşsiz bir fırsat yakaladınız. 

 

Daha önce, eski çağlarda varlığınızın derinliklerinde sakince duranlar, şimdi dönüşüm enerjilerin sayesinde yüzeye çıktı. 

 

Bunu kendinizde fark edebilir ve kelimenin tam anlamıyla bunu her yerde gözlemleyebilirsiniz. 

 

Bu iyi veya kötü müdür? Şüphesiz fiziksel planda güzel bir şekilde yaşamak için bu pek iyi değildir.  Ama ruhunuzun gelişimi için bu muazzam bir fırsattır. 

 

Bizler erkenden, on yıl önce Mesajlarımızın aktarılmasıyla ilgili muazzam  bir İlahi lütuf elde ettik. Mesajlarımız, enerjisel bir sıçrama için ruhlarınızı hazırlamayı amaçlıyordu.   

 

Ve gerçekten pek çoğu yardım aldı. Bizler sadece, yardımımızı ve desteğimizi alan insan sayısının çok fazla olmadığına üzülüyoruz. 

 

Ve hatta karmik olarak ve titreşim seviyelerine uygun olarak Mesajlarımızla temas edebilen insanların arasında, bu insanlar arasında bile tavsiyelerimizi tam olarak takip edenlerin yüzdesi çok büyük değildir.  

 

Sizler, Mesajlarımızı okuyor ve eski yaşam tarzınızı sürdürüyorsunuz. Sizler, sadece tavsiyelerimizi takip ederek yaşamınızı oldukça hafifletebileceğinize ve ruhunuzu tam olarak kurtarabileceğinize inanmıyorsunuz. 

 

İnanç yetersizliği insanoğluna tavsiyelerimizi ciddiye almasını engelliyor. İnanç yetersizliği pek çok ruh için bir engel teşkil ediyor. 

 

Neden inanmaya korktuğunuzu, neden her türlü yeni öğretiye ve  hatta eski dinlere karşı şüpheyle yaklaştığınızı size açıklayacağım. 

 

İnanç alanında olduğu kadar hiçbir insan faaliyet alanında bu kadar tahrif yoktur. Ve bu anlaşılır ve tümüyle meşrudur. Esasında inanç sorunu her insan bireyi için en önemli sorudur. Eğer inanıyorsanız, içtenlikle inanıyorsunuz, sizler artık kurtulmuşsunuzdur. 

 

Bu yüzden muhalif güçler dünyanızda her Gerçek kaynağının ve her gerçek Öğretinin itibarını sarsmak için elinden geleni yapıyorlar. En yaygın metot birçok sahte öğreti ve tarikat oluşturmaktır.  Ve bu kadar çok yalan içinde yalnıza inanç değil, daha iyi bir geleceğe olan ümit de kaybediliyor.  

 

Bize muhalif güçlerin kullandığı bir başka metot ise yalan ve iftiradır. Gerçek olan her şeye çamur atılıyor ve pislik karıştırılıyor. Bu, pek çok samimi Hakikat arayışçısını itiyor ve İlahi gelişim yolundan saptırıyor.  

 

Peki karşılığında ne sunuluyor? Karşılığında bir yığın baştan çıkartan şeyler, fiziksel planda bir sürü tuzak sunuluyor, onların içine insanlar düşerek evrimsel gelişim yolundan kopuyorlar.  

 

Sizin Yolunuz – Tekâmül Yoludur. Bu yolda sizi en zor sınavlar ve engeller bekliyor.  

 

Yalnızca güçlü bir inanca sahip birisi her türlü tuzağın ve fiziksel dünyanın baştan çıkartmalarının üstesinden gelebilir. 

 

Bu yüzden hayatınız boyunca kendinize daima Tanrı’yı ve Yüce gerçekliği hatırlatın.  

 

Hayatınızın tek bir saatini bile Tanrı’sız geçirmemelisiniz. Yalnızca Yüce gerçekliğe sürekli yoğunlaştığınızda, sizler muhalif güçlere karşı ele gerilmez hale geliyor, ruhunuz için neyin yararlı, neyin telafi edilmez bir hasar verdiğini ayırt etme armağanı elde ediyorsunuz. 

 

Dikkatinizi bir kez daha çekiyorum, şu anki zaman her şeyden önce ruhları ayrıştırma zamanıdır, ileriki evrime devam edebilecek ruhlar ile edemeyeceklerin [ayrıştırılması]. 

 

Zamanınız ruhsal büyüme için size devasa imkânlar sunuyor. Sizler zorlanmadan kimin hangi güçlerin tarafında hareket ettiğini ayırt edebilirsiniz. Çünkü siyasetçiler de finans kodamanları da hükümet temsilcileri de yüzlerindeki iyi görünümlü maskelerini artık daha fazla koruyamıyorlar. 

 

Tüm maskeler atılmış ve kimin hangi tarafı tuttuğu belli oluyor.  

 

Kimin ilahi olmayan güçlerin tarafını tutuğunu gördüğünüzde ve bildiğinizde, ve korkudan veya menfaat için onları desteklemeye devam ettiğinizde, sizler aslında bu güçlerin tarafını tutuyorsunuz. 

 

Bu yüzden hayatınızda her hangi bir kararı almadan önce, her şeyden evvel ruhlarınız için getirdiği tüm sonuçları çok iyi tartın.  

 

Fiziksel beden dünyada kalacaktır, sizin göreviniz -  ruhunuzu korumaktır. 

 

Bu yüzden tüm bilgeler, tüm zamanlar boyunca bedenini kaybetmeyi, ama ruhunu korumayı tercih etmişlerdir. 

 

Bu Mesajım üstünde bir düşünün. 

 

BEN Sanat Kumara. Om. 


© Tatyana Mikuşina, 2014


Kurulum Tarihi : 21/06/2014 · 09:45
Son Güncelleme : 21/06/2014 · 09:50
Kategori : Dikte XIII-10
Sayfa Oku 4426 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.11 saniye