* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
 -  Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496688 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte XIII-10 - .. 22.06.2014

Bilinç değişikliği hakkında bir Öğreti 

 

Tanrı Surya 

22 Haziran 2014 

 

 

Surya01.jpg

BEN Surya. 

 

Elçimiz aracılığıyla tekrar geldim. 

 

Bugünkü konuşmamız zamanınızın en önemli sorusuna adanacaktır, sohbetimizi bilincinizin değişikliğine adayacağız. 

 

Hiç abartmadan söyleyebiliriz ki, bilinç değişikliği sorusu yalnızca en önemlisi olmakla kalmayıp, bilinç değişikliği Öğretisi - elçimiz aracılığıyla aktardığımız Karma Yasası ve ruhların reenkarnasyonu Yasasıyla birlikte temel bir Öğretidir. 

 

Bütün bu üç temel Yasa, yaşamınızı her gün uzun bir zaman boyunca, onlara göre yönetirseniz, ruhunuzun ölümsüzlüğünü sağlayabilir.

 

Elbette, Tanrı'ya inanmıyorsanız, bu Evrende var olan Yüce Yasaya inanmıyorsanız, o zaman Öğretimiz de size istenen etkiyi yapmayacaktır. 

 

Fakat bilinç değişikliği Öğretisine geri dönelim. 

 

Bir kez daha dikkatinizi çekiyorum, bu Öğreti ruhunuzun ölümsüzlüğünü sağlayabilir. Neden? Çünkü sizin dünyanız, illüzyon dünyanın bir yansımasıdır. Ve aslında sizler bilinç seviyenize uygun olan bir dış illüzyonda buluyorsunuz.  

 

Her insan kendi illüzyonunda bulunmakta. Ve büyük bir şehrin merkezinde bulunarak, binlerce insanla karşılaşarak, her biriniz dış dünya hakkında bilinç seviyesine denk olan bir fikir elde edecektir. 

 

Örneğin aynı sokakta yürüyen iki kişi bilinç seviyeleri farklıysa, farklı illüzyonlarda  bulunacaklardır. 
Birisi etrafında yalnızca olumsuzluğu, yalnızca kalitesiz malların reklamını, çöpü, cafcaflı giyimli kadınları fark edecektir. 
Daha yüksek bir bilinç seviyesinde bulunan öteki kişi ise, gülümseyen çocuklara, bulutlara, seven annelerin güzelliğine dikkat edecektir. 

 

Her iki kişi kendi illüzyonunda bulunacaktır. 

 

Tanrı o kadar Yüce ki her birinize, gelişiminiz için en iyi imkanları veren kendi illüzyonunda bulunmasına izin veriyor.  

 

Bizim Öğretimize özgü olan, kendi bilinç seviyesinde bulunan her insanaİlahi örneklere yaklaşarak gidebileceği ve mükemmelleşebileceği yönün anlayışını almasına izin vermesidir. 

 

Bizler bir anlayış veriyoruz, basit ve ulaşılabilir yöntemler yardımıyla bilincinizi nasıl öyle değiştirebilirsiniz ki, etrafınızdaki illüzyon size İlahi tarafını dönsün. 

 

Tavsiyelerimiz o kadar basit ki bir çocuk bile anlayabilir. 

 

Eğer televizyonda sürekli kalitesiz programlar seyrederseniz, eğer  varlığınızı tahrip eden müzik dinlerseniz kendinizi uyuşturucu, alkol ve tütün ile uyuşturursanız, eğer kalitesiz yemek yerseniz,  İlahi örneklere yakın bir gerçeklikte kendinizi bulmanız size garip gelmeyecek mi? 

 

Bu sizinle gerçekleşmeyecektir, çünkü kendinizi İlahi fırsatlardan ve İlahi tezahürlerden  ayırmak için her şeyi yapmışsınız. 

 

Fakat Tanrı size her zaman bir fırsat bırakır, çaba gösterebilir ve peş peşe kötü alışkanlıkları bırakabilirsiniz. Kendinizi yavaş yavaş zararlı, ahlaksız olan her şeyden temizlemeye başlayabilirsiniz ve belli bir süre sonra dış çevrenizin nasıl değiştiğini fark edebilirsiniz. Ve yavaş yavaş, değişen bilincinize uygun olan farklı bir illüzyona geçeceksiniz. 

 

Aslında ben Öğretinin esasını, sizlere onun özünü aktardım. 

 

Ve eğer Mesajlarımızı ciddiyetle inceler ve dikkatlice düşünürseniz size, on yıl boyunca sizlere şu basit Gerçeği: bilincinizin değişikliğini öğrettiğimiz açılacaktır. 

 

Onlarca Mesajda aynı şeyleri tekrarlamaktan usanmıyoruz: kendinizi doğru İlahi örneklerle çevreleyin, kalitesiz örnekleri seyretmekten vazgeçin, kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçin ve önünüze İlahi dünya açılacaktır. 

 

Elbette,  tek tek bireylerin bilinç değişikliği aracılığıyla gezegendeki durumu yeterince hızlı bir biçimde değiştirmek için dinleyici kitlemizin çok küçük olduğunun tümüyle farkındayız. 

 

Ancak tekrar ve tekrar söylüyorum: Öğretimizin yalnızca bir kaç bin samimi takipçisi yardımıyla gezgendeki bütün durumun değiştirilebileceğine dair bir olasılık var ve o her zaman mevcuttur. 

 

Öğretimiz insanların yüreklerine nüfuz edebilme ve insanların içsel ışıklarını yakabilme yeteneğine sahiptir. 

 

Gezegendeki durumu değiştiremezseniz bile, ama içtenlikle İlahi olan her şeye ulaşmaya çabalıyorsanız,  ahlaki yaşam tarzı sürdürüyorsanız, sizler ruhunuzun ölümsüzlüğünü artık elde ediyorsunuz. 

 

Eğer Öğretimizi içtenlikle yayıyorsanız ve Dünya'da Hakikati yaymak ve insanların ruhlarını kurtarmak uğruna kendi hayatınızı feda etmeye hazırsanız, sizler dünyamızda en yüksek saygıyı hak ediyorsunuz. 

 

Size söylüyorum ve tekrar ediyorum, İlahi Hakikate Hizmet yolu, bilinci değiştirme yolu kolay olmayacaktır. Çünkü İlahi davranış standartlarını ve yüksek ahlaki normlarını izleyerek,  titreşimlerinizi değiştirmeye başladığınız anda, hemen dış tezahür size karşı koymaya başlayacaktır. Dünyada bulunuyorsunuz, ama artık bu dünyaya ait değilsinizdir. Ve çevrenizdeki dünya daha düşük titreşime sahip olduğu için, o size otomatikman karşı koymaya başlayacaktır. 

 

Baştan çıkarmalarla karşı karşıya kalacaksınız, doğrudan direnişlerle karşılaşacaksınız. Ve sizler savaşa savaşla, şiddete şiddetle cevap veremezsiniz. Çünkü bu sizin için geriye doğru bir adım olacaktır. 

 

Yalnızca Ruhunuzun gücüyle dış direnişleri ve hala size özgü olan negatif enerjilerin içsel direnişlerini etkisiz hale getirebilirsiniz. 

 

Pek çok takipçimiz çok yüksek bir ruhsal seviyede bulunduklarını sanıyorlar. Onlar Ruhlarının gücü dış etkilere karşı koymalarına izin verdiğini sanıyorlar. Ancak bu insanların pek çoğu Yol'daki ilerleyişlerinin birinci basamaklarında bulunmaktadırlar. Ve siz kendiniz, içinizde Ruhunuzun gücüyle dış olana karşı koyabileceğiniz o andan sizi ayıran ince çizgiyi hissetmelisiniz. Diğer kalan takipçilerimiz ise dıştaki kusurlara aktif olarak karşı koymalıdırlar. 

 

Sizler hareket etmelisiniz, sizler dış faaliyetlere aktif olarak katılmalı ve kendi tecrübelerinizi elde etmelisiniz. Ahlakın ve İlahi Yasanın aktif destekçileri olarak yalnızca bir kaç bedenlemeden sonra Ruhunuzu o derece güçlendirebilirsiniz ki dış negatif güçlere karşı yalnızca Ruhunuzun yardımıyla karşı çıkabilirsiniz. 

 

Size bir sır açıklayacağım, bedenlenmede şimdi bile Ruhlarının gücü yardımıyla bize muhalif olan güçlere karşı koyan insanlar bulunmaktadır. Ancak hiç biriniz onların isimlerini asla öğrenemeyecektir. Bu bir kaç cesur kişi fiziksel platformun kusurlu insan bilinci tarafından tahrip edilmemesi için elinden gelen her şeyi yapıyorlar. 

 

Mesajlarımızı okuyan sizler ise tüm gücünüzü, tüm yeteneklerinizi fiziksel planda aktif eylemlerde kullanmanız gerekir. Yalnızca kolektif pozitif eylemler dünyadaki mevcut negatif eğilimin üstesinden gelebilir. 

 

Bugün sizlerle olan BEN Surya. 

 

© Tatyana Mikuşina, 2014

 

 

 


Kurulum Tarihi : 23/06/2014 · 10:16
Son Güncelleme : 23/06/2014 · 10:25
Kategori : Dikte XIII-10
Sayfa Oku 4362 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.13 saniye