* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
 -  Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498467 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte XIII-10 - .. 25.06.2014

Etrafınızdaki şartlar ne olursa olsun  Yüksek ideallere olan bağlılığınızı korumalısınız

 

Üstat K-17

25 Haziran 2014

 

K-17.jpgBEN Üstat K-17. Elçimiz aracılığıyla ben ilk defa geliyorum.

 

Belki ismimi önceki elçilerden duymuş olabilirsiniz. Dünya'da Kozmik Güvenlik Birimini temsil ediyorum.

 

Gelişim şu anın önemini belirtir. Çünkü ben çok nadiren bir iletişim fırsatı sunuyorum.

 

Bugün eğitim ve nasihatler vermeye gelmedim. Bugün somut tavsiyeler vermeye ve uyarmaya geldim.

 

Benim bakış açıma göre dünyadaki durum son derece tehlikeli bir dönemece girmiştir. Bizler muhalif güçlerini zorlukla zapt ediyoruz. Ve durumu korumak için Işık Hiyerarşisinin tüm gücü anca yetiyor.

 

Bunu Dünya'da meydana gelen olaylarda fark edebilirsiniz. Orada ve burada çatışmalar ve askeri operasyonlar yoğunlaşıyor. Orada ve burada insan bilincinin en kötü tezahürleri başlarını kaldırıyorlar.

 

İnsanlığın İlahi gelişim Yolunu seçmesini istemeyen pek çok güç vardır. Ve bu güçler, mümkün olduğu kadar çok sayıda ruhu İlahi Yoldan koparmaya çalışıyorlar ve elinden gelen her şeyi yapacaklardır. Bunun için tüm yöntemler ve en sinsi teknikler kullanılıyor.

 

Bildiğiniz gibi insan hayatının en kutsal alanlarında bize muhalif güçler kendi tahribatlarını katıyorlar. Önceki Mesajlarda aslında Tanrı'ya hizmet etmeyen pek çok dini hizmetkar olduğunu size söylediler. Ben size insan yaşamının bir başka tarafını hatırlatacağım. Savaşları ve katliamları.

 

İnsanlığın kitlesel bilincine ekilen nefretin ve saldırganlığın yardımıyla gezegenin çeşitli sıcak noktaları ısıtılmakta ve genişletilmektedir.

 

İnsanların bilincinde saldırganlığın genişletilme sürecinin özü aşikardır. Bu her şeyden önce, büyük bir kısmı bize muhalif güçler tarafından himaye edilen medyadır ve çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de oynamayı sevdiği bilgisayar oyun sektörüdür. Bu oyunların pek çoğu, katılımcıların çeşitli silahlardan ateş ettiği ve rakiplerini öldürdüğü oyunlardır. Zararsız gibi görünen bu uğraş yüksek bir tehlike kaynağı haline geliyor.

 

Çocuklar her zaman savaş oyunları oynamışlardır. Bu şekilde onlar savaşçı ve vatan savunucusu özellikleri kazanmışlardır. Bu bizim tarafımızdan desteklenmiş ve hoş karşılanmıştır . Ancak şimdi asil amaçlar büyütmek yerine, cinayet, kan, zenginleşme hırsı büyütülmektedir. Eğer bilgisayar oyunlarına saldırganlığı büyüten ve detaylı olarak insanların öldürüldüğünü gösteren bazı filmler de eklenirse, o zaman genç neslinin bilincinde yavaş yavaş neyin ahlaki neyin ahlaksız, neyin iyi neyin kötü olduğu sınırı kayboluyor.

 

Bunun gibi bilgisayar savaş oyunları ve dövüş filmlerine benzer düşük kaliteli tezahürlerce yetiştirilen gençler, gerçeklik duygularını kaybediyorlar. Filmler ve oyunlar tarafından uyuşturulmuş gençleri kendi saflarına katan pek çok örgüt vardır. Ve bir kaç yıl boyunca şiddet ve saldırganlık ideolojisi ile beyinleri yıkanan gençlerden profesyonel paralı askerler ve katiller yaratılıyor.

 

İlk adım çok zararsızmış gibi görünüyor: 6-7 yaşlarında çocuk bilgisayar başına geçiyor ve oyundaki hedeflere ateş ediyor. 12-13 yaşlarında bu çocuk şiddet filmleri seyretmeye başlıyor.

 

Ve 16-17 yaşlarına doğru bu birey artık onu paralı askerler ve katiller örgütüne katmaları için hazır hale geliyor.

 

Bu şekilde sistem şiddeti çoğaltıyor. Önce şiddet bilince yerleştiriliyor ve bir on yıl sonra bu şiddet, Tanrı hakkında hiç bir şey duymamış, ama pek çok saatini şiddet ve cinayet sahneleri izlemeye adamış  gençler aracılığıyla fiziksel planda kendini gösteriyor.

 

Bir toplumun çocukların ahlaki gelişimi üstünde kontrolü yoksa, şiddeti ortadan kaldırmak çok zordur.

 

Bu yüzden bizler, Yükselmiş Üstatlar geliyoruz ve size fiziksel planda somut eylemler yapılması gerekliliğini hatırlatıyoruz. Ve bu eylemleri yasama düzeyinde, toplumsal düzeyde, dünyadaki tüm ülkelerin tüm hükümet düzeylerinde yürütmek gerekir.

 

Karşı çıkacak bazı güçler vardır.

 

Ancak size hatırlatmalıyım ki göreviniz İlahi davranış modellere uygun hareket etmektir. Sonunda eylemlerinizin başarılı olup olmaması önemli değildir. Önemli olan doğru niyet ve doğru eylemlerdir.

 

Yaşam deneyimi olarak sizinle, ruhunuzla beraber kalacak olan budur ve bu yaşam deneyimi bir sonraki bedenlemenize sizinle beraber geçecektir.

 

Işık güçlerine tam zıt çabalara sahip olan bireyler tarafından kazanılan deneyime değinirsek, bu deneyim de onlarla beraber kalacaktır. Ancak deneyimden deneyime fark vardır.

 

İlahi bir seçim yaptığınızda ve en yüksek etik ve ahlaki örneklere uygun olarak hareket ettiğinizde, sizler titreşimlerinizi yükseltiyor ve evrimsel gelişim spirali boyunca yukarıya tırmanıyorsunuz.

 

İlahi tezahüre uygun olmayan bir seçim yaptığınızda, kendinizi aşağı inen spiralde buluyorsunuz, ruhunuz ise geri gelişim basamakları boyunca aşağı doğru kayıyor.

 

Bu şekilde sizin zamanınızda ileriki evrime uygun ruhlarla, varoluşun alt planlarında yerleşen ve yavaş yavaş yok oluşa doğru giden ruhlar arasında çok hızlı bir ayrım gerçekleşiyor.

 

Sizin göreviniz, kimin nasıl davrandığının önemli olmadığını anlamanızdır. Tanrı'nın önünde, Tanrı'nın yargıçları önünde, ruhunuzun, herkes gibi davrandığınızın bir mazereti olmayacaktır.

 

Hayır, etrafınızdaki herkes yalnızca ilahi olmayan işlerle uğraşsa bile, sizler İlahi seçimi yapmayı öğrenmeniz gerekiyor.

 

Şu anda bedenlemede bulunan ruhlar işte bu tekamülden geçiyorlar.

 

Etrafınızdaki şartlar ne olursa olsun sizler bağımsızlığınızı ve Yüksek ideallere olan tam bağlılığınızı korumalısınız.

 

Şimdi şu zaman dilimi ve onun özellikleri hakkında  sizi uyardığımda, bir kaç veda sözü daha söylemek isterim.

 

Sizler dünyanızda savaşçılarsınız!

 

Sizler Işığın savaşçılarısınız!

 

Sizler Ruhun şövalyelerisiniz!

 

Yaşamınızın hiç bir şartında bunu asla unutmayın!

 

Sizin göreviniz - Tanrı'ya ve tüm Yaşama Hizmet Etmektir!

 

BEN Üstat K-17!

 

© Tatyana Mikuşina, 2014


Kurulum Tarihi : 26/06/2014 · 11:04
Son Güncelleme : 26/06/2014 · 11:04
Kategori : Dikte XIII-10
Sayfa Oku 4428 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.1 saniye