* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496738 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte V - . 05.06.2006

Bilincinizde ailenizin, şehrinizin, ülkenizin sınırları dışına çıkmanıza izin verin ve bütün Dünya'yı doğduğunuz yuva  olarak algılayın. 

 
Tanrı Maitreya 
5 Haziran 2006 
 
 

28maitreiya2.jpgBEN Maitreya, sizlere tekrar gelen. Bugün Karmik Kurulu tarafından şu günlerde gezegende gerçekleşen dönüşüm ile ilgili sevinçli haberi duyurmak için gönderildim. Aranızdan mesajlarımızı okumaya alışan ve bizlere sadık bir şekilde hizmet eden, bu mesajları bütün dünyada mümkün olduğunca geniş kitlelere yaymaya çalışan pek çoğunuz, sizlerin çabaları boşa gitmedi. Ve çabalarınız Karmik Kurulu tarafından fark edildi. Biliyorsunuz ki, Karmik Kurulunun oturumu yaz ve kış gündönümünde, yılda iki defa yapılıyor. Karmik Kurulu oturumlarının, bu iki temel   toplantının arasındaki zaman dilimi  boyunca da devamlı yapıldığı konusunda bilgilendirilmelisiniz.  

 

Ve şimdi sizlere şunu söylemeliyim ki, bu gece elçimizin de katıldığı bir toplantı gerçekleşmiştir. Ve bu toplantıda insanlık tarihinde ilk defa, aranızdan mesajlarımızın yayılması ve diğer dillere tercüme edilmesi çalışmalarında doğrudan ve aktif rol alanlara güven duyma fırsatı ve ince bedenlerinde bir sonraki Karmik Kurulunun toplantısında bulunma konusu görüşüldü. Sizler, kişisel karmanızın inişinin planlamasında yer alma imkanı elde ediyorsunuz. Mevcut karmik imkanlar  çerçevesinde kendi isteğinizle karmanın inmesini kontrol edebilecek, hayat akımlarınız için  onun inmesini  yavaşlatabilecek veya hızlandırabileceksiniz.   

 

Ve bu, bir sonraki hayatlarınızda sizlere yararlı olacaktır. Çünkü Karma Yasası kişisel değildir, ve karmanın inmesi, sizin istemenize veya istememize bağlı değildir. Bununla beraber mesajlarımızı yaymanız sırasında biriktirdiğiniz iyi karma veya enerji, karma iniş sürecini düzenlemek ve hatta Karmik yükün hafifletilmesi için kullanılabilir.  

 

Ve bu, göz ardı edilmemesi gereken bir fırsattır, çünkü bu fırsat ilk defa yükselmemiş insanlığın bazı bireylerine, Karmik Kurulu ile işbirliğinde bulunma olanağı veriyor. 

 

Böyle bir fırsat  ilk defa sunuluyor ve bu gösteriyor ki, bizler bu Öğretileri mümkün olduğunca çok yaymaya çalışıyoruz ve hatta bu sürecin mümkün olduğunca daha başarılı ve çabuk olması için bazı tavizler ve ayrıcalıklar  sunuyoruz.  

 

Dış bilincinizde, gece Karmik Kurulunun  toplantısını ziyaret ettiğiniz sırada gerçekleşen  olayları hatırlamayabilirsiniz. Fakat pek çoğunuz uyanık dış bilincinizde gece olayların yankılarını yakalayacak ve yakın gelecekte hayatlarında ne tür değişiklikler olacağına dair net bir fikir edinecektir. 

 
Ben bu önemli bilgiyi hiç planda yokken,  sizlere vermekten mutluyum. 
 

Ve bu mesajı, elçimiz Novosibirsk kentinde bulunduğu sırada verme imkanım olduğu için daha da mutluyum. Bazı insanlar bu şehre Sibirya'nın başkenti diyor. 

Öyle de olabilir. 

Ancak önemli olan, bu mesajı Novosibirsk'te  vermemizdir ve böylece bu şehirde mevcudiyetimizi sabitleme ve güçlendirme imkanımız vardır.    

Aslında mesajlarımızın alınmasına, fiziksel plana ve titreşim açısından fiziksel plana yakın ince katmanlara her sefer muazzam Işık aktarımı eşlik ediyor. Bu nedenle diktelerin yeni bir yerde alınması, mesajların alınışı gerçekleştiği ülkeye ve şehre her sefer bereket getirir.

 Bu yüzden sizleri kutluyorum ve aldığınız bütün Işık ve enerjiyi sadece İlahi amaçlar için kullanacağınızı içtenlikle umuyorum.  

 

Şimdi sizlere bir mutlu haber daha vermek istiyorum. Bu mutlu haber, şu anda değişimlerin daha hızlı bir şekilde olması için dünyanın hazır olduğu ile ilgilidir. Ve  özellikle bilinçlerinizin değişimi ile ilgili olan bu değişimler, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Bununla beraber bir enerji dengesizliği mevcut. Çünkü elçimiz aracılığıyla verilen mesajları okuyan dünyadaki bölgeler, çok fazla Işık alıyor ve insanların bilinci çok hızlı değişiyor. Aynı zamanda dünyanın başka bölgeleri, mesajlarımızı alma ve okuma imkanına sahip değildir. Bu bölgelerde enerji dengesizliği, çeşitli doğal afet ve felaketler şeklinde kendini gösteriyor. 

 
Çok üzgünüm, ama bu bölgelere Amerika da dahildir.  

Üstatların,  çok büyük umut besledikleri bu ülke bizim Işık fokusunumuzdan mahrum kalmıştır. Ve şimdi Işığı başka bir ülkeden almak zorundadır. Ben çok iyi anlıyorum ki, gururlu Amerikalılar için  Rusya'dan gelen bir  Öğretiyi almak çok zor bir adımdır. Bununla beraber  yalnızca bu şekilde- Rusya'dan gelen bu Öğretiyi alarak Amerika enerji dengesini tekrar sağlayabilir,  böylece sadece pek çok doğal afetini değil aynı zamanda ekonomik zorluklardan da kaçınabilir.  

 

Bu nedenle, bu mesajımı ve elçimiz aracılığıyla verdiğimiz diğer mesajları Amerika topraklarında yaymak için katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

Bu iki ülkenin- Amerika ve Rusya'nın coğrafi konumu- yerkürenin karşıt taraflarında  bulunmaları, bu ülke halklarının bilinç değişiminin eşit bir şekilde gerçekleşme fırsatı olursa, gezegendeki durumun dengelenmesine  yardımcı olacaktır. 

 

Rus elçi aracılığıyla, ben Amerika'nın kızlarına ve oğullarına sesleniyorum.  Başka ülkeden gelen bilgiyi algılamanıza engel olan niteliklerinizi aşmanızı rica ediyorum.

İçtenlikle umut ediyorum ki, Amerikalılar arasında, çağrıma yanıt verebilecek ve Dünya geleceğinin, kendilerine  bağlı olduğu insanlar olarak  hissetmelerine yol açan olumsuz  özelliklerini aşabilenler  bulunacaktır.   

 

Esasen bu böyledir. Sizler, Dünya gezegeninin geleceğinin bağlı olduğu insanlarsınız. Ve bu geleceğin en uygun şekilde gerçekleşmesi için, milletinizin  ve ülkenizin hedeflerini ve önceliklerini ilan etmeniz gerekmiyor. Aksine, ihtiyacınız olan tek şey, tevazu özelliğini kendinizde geliştirmek ve Dünya gezegeninde yaşayan bütün halklarla aynı seviyede durmanızdır.

Gezegende en önemli ülke yoktur. Fakat sınırlarını aşmak için  kendilerine izin veren ve bilincini iyi bir seviyeye, Tanrı- insan seviyesine yükselten insanlar vardır.  Hepiniz, kaçınılmaz olarak Tanrı- insan olmak zorundasınız.  

 

Bu yüzden diğer halklara sizlerden daha alt evrim basamağında duruyorlarmış gibi bakmamalısınız. Hayır, her halk, Dünya'da yaşayan  İlahi halk ailesinde birer kız veya erkek kardeştir. Ve ne kadar daha erken birliğinizi idrak edip iç dünyanızdaki ve dış görünüşünüzdeki farklara rağmen  birleşirseniz, Dünya'da o kadar daha çabuk istenilen değişimler  meydana gelecektir.  

 

Sizlerden rica ediyorum, sözlerimi dikkatlice düşünün ve nihayet bilincinizde ailenizin, şehrinizin, ülkenizin sınırları dışına çıkmanıza izin verin ve bütün Dünya'yı doğduğunuz yuva  olarak algılayın. 

 

BEN Maitreya, ve sizlere Aşkımı gönderiyorum.  

 
 

© Tatyana Mikuşina, 2006Kurulum Tarihi : 29/10/2014 · 18:03
Son Güncelleme : 29/10/2014 · 18:07
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 3851 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye