* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
 -  Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498684 Ziyaretçi

 8 şu An Bağlı

Dikte XIII-10 - ... 21.12.2014

Tanrı'ya  her gün sizinle birlikte olması ve tüm hayatınızı yönetmesi için dua edin

 

Tanrı Şiva
21 Aralık 2014


Shiva.jpg

BEN Şiva!!!

 

BEN geldim!

Bugün! Bu günde!


İlahi lütuf sayesinde tekrar gelebildiğim ve tavsiyelerimi verebildiğim için mutluyum, Dünya insanlığı için bu zor zamanda onların size yardım edeceğinden eminim.

 

İşte. Ben geldim.

Şimdi benim enerjilerime birazcık da olsa alıştığınızda, size bugünkü gelişimin ana nedenini söylemek zorundayım.

Tüm bu yıllar boyunca Mesajlarımızı okuyanlarınız, verdiğimiz Öğretinin temellerini artık biliyorlar. Ve bu, bir Yol seçme ve bir seçim yapma Öğretisidir.

Pek çok, pek çok ruh şimdi Dünya'da bedenlenmiştir.

Her bir ruh için bir seçim yapması gerektiği vakit geliyor. Ve bu seçim onun gelecekteki kaderini, bu ruhun evrimine devam edeceği enerji seviyesini veya [evriminin] sona ereceğini belirleyecektir.

İlahi lütuf  sınırsızdır. Ve şimdi  bedenlenmede muazzam sayıda ruh bulunmakta, pek çokları için evrimsel gelişmeye devam etmeleri için bu son fırsattır.

Elbette, hemen hemen tüm ruhlar zaten seçimlerini yapmışlardır. Ve elbette, etraftaki telaş arasında yapılan seçimin tüm gerçekliğini ve ciddiyetini anlamak bazen çok zordur.

Birçok insanın tam anlamıyla nasıl kendilerini yok ettiklerini, ruhlarını yok ettiklerini izlemek,  bazen dayanılmaz olduğunu sizler anlayabiliriniz. Auralarında bulunan ve geçmiş hayatlarındaki bir dizi seçimlerinin belirlediği enerjiler, kelimenin tam anlamıyla bireylerin yanlış seçimler yapmalarını zorluyor.

 

Çok az sayıdaki bireye bile olsa, hala kaderini değiştirmeye yardım etmek amacıyla, bizler geliyoruz ve Öğretimimizi vermeye devam ediyoruz.

Verdiğimiz birçok basit Hakikati anlamak çok zordur. Çünkü birçok Hakikat yalnızca belli bir enerji seviyesindeyken kavranabilir. Bu seviyeye ulaşmak için belirli bir ölçüde yalnız kalma ve kitlesel bilinç etkisinin eksikliği gerektirir. Çok az insan yalnız kalma ve dünyada hakim olan olumsuzluğun etkisinden kaçınma lüksüne sahiptir.

Size daha fazlasını söyleyebilirim, insanlar günlük yaşamların telaşından kurtuldukları ve bir kaç günlüğüne bile olsa yalnız kalma ve dua ederek geçirme imkanları olduğunda, Tanrı'ya yaklaşmanın bu durumun kendisi bile korku ve rahatsızlık hissetmelerine neden oluyor.

Sizler Tanrı'ya yaklaşıyor gibisiniz, titreşimleriniz yükseliyor, bilinç yükseliyor, ancak rahatsızlık, depresyon ve korku, yoğun halka gibi sizi sarıp sarmalamaya başlıyor.

Neden, sevgililerim?

Sizler olumsuz bir ortamda bulunuyorsunuz, çünkü karmik enerjileriniz sizi bu ortama doğru çekiyor. Ve İlahi lütuf sayesinde daha ahenkli bir ortamda bulunduğunuzda,  karmik enerjileriniz yükseliyor ve sizi, kendi içinizde bulunan Tanrı ile iletişimden zevk alma imkanından mahrum bırakıyor.

Pek çok ruhsal arayıcısı, İlahi dünyaya yaklaşma anında, bilinçlerinin açıklanamaz durumlarıyla karşılaştıklarında, korku içinde ruhsal  uygulamalarına son veriyor ve kitlesel bilince özgü alışagelen çevreye geri dönüyor.

 

Sevgililerim şu anda İlahi dünyadan sizi ayran şeyin akılcılık uçurumun olduğunu söylemeye geldim.

 

Beni anlamanız çok zordur, çünkü sizler ters bir dünyada, kusurlu bir dünyada, kelimenin tam anlamıyla fosseptik çukurun içinde bulunuyorsunuz.

 

Ancak, yalnızca bana inanmanızı, İnanç ve Sevgi üzerine devam etmenizi rica ediyorum.

Zifiri karanlıkta ve olumsuz hava koşullarında yürümek daima zordur. Ancak, seçtiğiniz yönde yürümeye başladığınızda ve kendinizi aşarak devam ettiğinizde,  bir süre sonra güneşin şafağını göreceksiniz ve etrafınızda her şey değişmeye,  canlanmaya  başlayacaktır.

İnan bana, en baştayken sizi çevreleyen illüzyonun sis perdesinden kurtulmak zordur. İlahi bilincin şafak parıltıları varlığınızın alacakaranlığını, akıl ışıklarıyla aydınlatmaya başladığında, Işık ve karanlığı, hakikat ile illüzyonu ayırt etmeye başlayacaksınız.

 

Hepinize inanç ve çaba yetmemektedir. Bize karşıt güçlerin  medya yoluyla, televizyon ve internet yoluyla, yolda gerekli olan işte bu temel özelliklere karşı ana darbelerini vuruyorlar.

Size suretalar yutturuyorlar ve sizler İlahi Işığını ışıklı  reklamdan, gerçek değerlerini  kitle bayramın cicili bicili süslerinden ayırt edemiyorsunuz.

Yalnızca çok azınız sadakatiyle ve çabalarıyla illüzyonlu güçlere  karşı koyabilir.

 

Tek bir bedenlenmede  ruhunuzu illüzyonun prangalardan kurtaracak özellikleri oluşturmanız imkansızdır. Ancak bu özellikleri kendi içinizde büyütmeye başlamazsanız,  illüzyonun tuzağından asla kaçamama riskine giriyorsunuz.

Bir Sırlar okulunda bulunduğunuzu düşünün. Dünya gezegeninin tüm sakinleri,  inisiyeler için büyük bir okulda bulunmaktadırlar.

Ve sizler, herkes, sadece kendi gücüne güvenebilir. Her gün tehlikelerle karşı karşıya kalıyorsunuz. Ve her gün seçiminizi, İlahi dünya ile illüzyonlu dünya arasında tek bir seçim yapıyorsunuz. Milyonlarca farklı seçim, özleri itibarıyla aslında tek bir seçimdir: sizler sonsuz olanı veya fani olanı seçiyorsunuz.

 

Bugünkü geliş  amacım, varlığınızı gerçek dünyaya odaklamaktır.

Yaşamınızın  her gününü tek bir şeye adamalısınız: Tanrı'ya. İçinizde bulunan Tanrı'ya ve her bir canlı varlıkta bulunan Tanrı'ya.  

 

Uyandığınızda yalnızca tek bir düşünce olmalı "Ben Tanrı ile birlikteyim!"

 

Yalnızca tek bu düşünce sizleri gün boyu illüzyonlu güçlerinden koruyabilir.

Yalnızca Tanrı'ya sürekli odaklanmak,  sizleri illüzyonun ağılarından çekip kurtarabilir.

Yorulmaksınız Tanrı'ya  her gün sizinle birlikte olması ve tüm hayatınızı, tüm seçimlerinizi yönetmesi için dua edin.

Yalnızca Tanrı bu zor dönemde, insan bilincinin bu alacakaranlığında size, ruhunuza yardım edebilir.

BEN Şiva!

 
 

© Tatyana Mikuşina, 2014

 
 


Kurulum Tarihi : 21/12/2014 · 23:10
Son Güncelleme : 17/01/2015 · 11:45
Kategori : Dikte XIII-10
Sayfa Oku 3930 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye