* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
 -  Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496800 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Rozari - Meryem Ana'nın X (12) Küçük RozarisiMeryem Ana’nın Onikinci Küçük Rozarisi*

 

Önsöz

 

 

Sürekli Sevgi'de kalın ve etrafınızdaki her şeyi değişmeye başlayacaktır *

 

 

BEN OLDUĞUM BEN ADINA, sevgili Meryem Ana,

senin önünde diz çökmeye acele ediyorum.

Sana karşı hissettiğim, yüreğimdeki tüm Aşk’ı ifade edebilecek kelime bulamıyorum.

Aşkımı ve minnettarlığımı kabul et. Sen şu anda ruhumun gelişimi için en önemli şeyi biliyorsun.

Senin yardımını ve desteğini rica ediyorum.

Günün telaşı ortasında, ruhumun hatırladığı, seninle doğrudan iletişimde bulunduğumuz o sessiz dakikaları unutmamayı diliyorum.

Seninle olan kopmaz bağım yaşamda beni desteklesin ve bu hayatta takip etmeye niyetlendiğim Yüce Yolu hatırlamama yardım etsin. Amin.** 

 

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Amin!

 

 

1. BEN Meryem Ana, size gelen.

Bugün sizinle  ihtiyaçlarınız ve şimdiki gereksinimleriniz hakkında konuşmak istiyorum. Birçoğunuz yardım için bana sesleniyor. Birçoğunuza  yardım edebilirim. Bununla beraber geçmiş günahların gereksiz yüküyle öyle yüklenmiş belli sayıda ruh var ki tüm isteğime rağmen onlara yardım edemiyorum. Ben ve meleklerim isteklerinize ve dileklerinize karşı sürekli hizmet etme ve artırılmış ilgi durumunda bulunmaktayız. Ve size söylemeliyim ki yardımın tam olarak sunulamadığı durumlarda bile, acılarınızı hafifletmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

2. İletişimimiz sırasında gözlerinizde sık sık gördüğüm pişmanlık gözyaşları, bana sözlerinizden ve hatta dualarınızdan çok daha fazlasını söylüyor. Yükselmiş Üstatların, ruhlarınız  pek çok günahlarınızın farkına varmaları ve tövbe etmeleri için nasıl bir çalışma yapmak zorunda kaldıklarını hayal bile edemezsiziniz. Tövbe yüreğinize yerleştiğinde,  karmik yükünüz yarı yarıya hafifliyor. Kalan yarısı ise günlük dualarınızla ve başka ruhların acılarını hafifletme çabalarınızla  çözebilirsiniz. İnanın bana, şu anda acı çeken ruhlara sunduğunuz yardım çok kıymetlidir.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

3. Pek çok kişi acı bile çektiğini farkına varmıyor. Bunu anlayamıyorlar,  çünkü durumlarını bir şey ile kıyaslayamıyorlar. Onlar kendi problemleri ve sorunlarıyla öyle yüklenmiş ki hayatlarını çevreleyen zifiri karanlıkta bir ışık dahi göremiyorlar. Bu yüzden  bu ruhlara bir umut ışığı verin. Yüreğinizi Sevgiye açın ve dünyanızda acı çeken herkese Sevginizin bir parçasını gönderin.Bu sizin için zor olmaz, değil mi? Politikacıların, ekonomistlerin, hükümet yetkililerin ve ticari kuruluşların temsilcilerinin katılaşmış kalplerini Sevginizle ısıtmak sizin için zor olmayacak, değil mi? Sonuçta kendi içinizdeki basmakalıpları aşabilir ve size göre en kötü ve katı hükümet ve iş temsilcilerinde, sadece Sevgiyi bilmeyen insan yürekleri görebilirsiniz.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

4. Pek çok insan illüzyon güçlerin büyüsüne kapılmıştır. Onlar uyuyor ve uykularında korkunç rüyalar görüyorlar ve bu rüyaları hayatlarında uygulamaya çalışıyorlar.

Bütün bunlar ise bu insanların kalplerinde Tanrı'nın  ve O'nun bir tezahürü olan Sevgi’nin yokluğu nedeniyle oluyor. Tanrı’nın bulunmayışı, pek çok politikacının korkunç davranışlarda bulunmasına zorluyor. Ve eğer birisinin Sevgisi onların yüreklerini çok az bir süreliğine bile olsa İyilik ve Işık impulsuyla ısıtsaydı, onların birçok davranışlarının korkunç sonuçları önlenebileceğini  tahmin edilebilir. Çünkü onlar değişecektir. İlahi enerji impulsu en katı suçlularının ve tanrı düşmanlarının kalplerindeki korkuyu ve saldırganlığı bile çözebilir.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

5. Bazen bir kişi bir anda sanki rüyadan uyanıyor ve tövbe gözyaşları kendiliğinden yanaklarından süzülüyor. Ve tövbe eden kişi diğer insanlara, çocuklara ve yaşlılara artık zarar vermesi mümkün değildir. Bu nedenle, bu karanlık zamanda yüreğinizde Sevgi büyütmeyi ve bu Sevgiyi sizin düşüncenize göre bu Sevgiye muhtaç olan insanların kalplerine göndermekten çekinmeyin, ki bu insanların yürekleri değişsin. Ve bu durumda bizler ortak çabalarla ne kadar üzücü ve kasvetli görünürse görünsün, gezegenin geleceğini değiştirebiliriz.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

6. Bizler ortak çabalarla Dünya gezegendeki her türlü durumu değiştirebiliriz. Tembellik yapmamayı ve kendi üstünüzde, İlahi Sevginin yüreğinizde tezahür etmesini bazen hala engel olan  kendi kusurlarınız üstünde çalışmanıza  çağırıyorum. Yüreğinizde Sevgi göstermenize neyin engel olduğunu bir düşünün? Kelimenin tam anlamıyla kalbinizi dondurduğu korku, saldırganlık, inançsızlık buzunu nasıl eriteceğinizi bir düşünün.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

7. Diğer insanlar için neler yapabileceğiniz konusunda bir düşünün. Sadece yakınlarınız için değil, aynı zamanda kamuoyun fikrini etkileyen tüm insanlar için de. Bazen,  toplumda yeterli etkiye sahip bir kişi, kamuoyun fikrini değiştirebilir  ve dünyadaki olumsuz eğilimini aşabilir.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

8. İnancınızı güçlendirmelisiniz ve inancınızla dünyanıza o kadar çok Sevgi aktarabilirsiniz ki, pek çok insanın kalpleri değişecektir. Sevgililerim, her şey değiştirilebilir. Tanrı'nın yardımıyla her şey mümkündür. Kesinlikle her şey. Sadece hayatınıza Tanrı’nın girmesini, tüm işlerinizi ve davranışlarınızı yönetmesi için bütün çabanızı yoğunlaştırmalısınız. Her gün, gün be  gün.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

9. Tanrı’yı unutan ve pek de iyi olmayan insani özellikler  gösterenleri düşünmeyin. Yüreğinizde her gün büyüyen ve büyümeye devam eden İlahi Sevgi'yi düşünün. Sürekli Sevgi'de kalın ve etrafınızdaki her şeyi değişmeye başlayacaktır.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

10. Ve eğer size inanç ve bağlılık yetmiyorsa, beni hatırlayın. Resmimdeki bakışımı yakaladığınız ve sorunuza cevap aldığınız o sakin anları hatırlayın. Hayatınızda nadir de olsa hissettiğiniz doğrudan iletişimimizin sakin mutlu  anlarını hatırlayın. Sevgililer, ben daima sizinle beraberim! Biz birlikteyiz! Ve ben tüm üzüntülerinizi ve acılarınızı tamamen paylaşacağım ve onları mümkün olduğu kadar hafifletmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Barış, huzur ve iyilik daima sizinle beraber olsunlar.

Sizi seven ve sizinle ilgilenen BEN  Meryem Ana.

 

Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı

 

 Göklerde ve yerde olan her şey Allah'ın sınırsız kudretini yüceltir: çünkü yalnız O'dur güç sahibi, hikmet sahibi! Âmin.

.

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Âmin! 

 

 

*  Rozari Meryem Ana’nın  23 Aralık 2014  tarihli mesajından oluşturulmuştur.

 

** Meryem Ana’nın duası “Kalpten bir sohbet” 4 Ocak 2009 mesajından alınmıştır.

 


Kurulum Tarihi : 01/01/2015 · 14:21
Son Güncelleme : 18/04/2016 · 13:57
Kategori : Rozari
Sayfa Oku 4349 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.1 saniye