* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496693 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte V - . 18.06.2006

Tam olarak sizler, İlahi örneklere uygun bir şekilde dünyada değişiklik yapmak zorundasınız

 
 

Tanrı Maitreya

18 Haziran 2006

 

28maitreiya2.jpgBEN Maitreya, sizlere bugün tekrar gelen!

 

BEN şimdi bizimle, Yükselmiş Üstatlarla, karşılıklı etkileşim sürecine daha bilinçli olarak katılma fırsatına sahip olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak için geldim.

 

Sizin için Guru olan, elçimiz aracılığıyla, düzenli olarak vermeye çalıştığımız mesajlar aracılığıyla sizlerle daha yakın ilişki kurma imkanımız oluyor. Sizlerin de bilinçli olarak bizlerle iletişim kurma imkanınız oluyor. Size, dış bilinciniz iletişim sürecinde yer almıyor gibi geliyor. Ancak bizlerle artık iletişim kuruyorsunuz, çünkü mesajlarımız sayesindeki irtibatınız aracılığıyla titreşimlerinizin seviyesini yükseltiyorsunuz. Ve titreşimleriniz belirli bir seviyeye ulaştığında, beni veya diğer Yükselmiş Üstatları mabedine davet etmek isteyenlerin içinde bulunma imkanımız oluyor. Rica etmediğiniz sürece, bizler giremiyoruz. Ama çağırıldığımız anda cevap vermek zorundayız. Çünkü Kozmik Yasa böyledir. Bir tek titreşimleriniz buna izin vermediği durumda, davetinizden yararlanıp mabedinize giremiyoruz. Bu yüzden bizlerle irtibat kurmaya devamlı hazır olmalısınız. Maddenin özellikleri öyledir ki,  bilincinizi itaatkar bir şekilde takip eder. Ve eğer bizimle bağlantıya geçme hedefi koyarsanız, er ya da geç bilinçli olarak Yükselmiş Hocalar ile iletişim kurmak için fırsat elde edeceksiniz. Bütün mesele bilincinizdedir, böyle bir iletişim ihtimaline bilincinizde ne kadar izin verdiğinizdedir. Elçimiz aracılığıyla sizlere can kurtaran ipi uzatıyoruz. Lütfen, sizlere sunulan her fırsatı değerlendirin.

 

Bizlerden yardım istemediğiniz sürece yardım edemiyoruz, ama sizlere de yardım sunduğumuz  zaman ondan yararlanmak zorundasınız, çünkü her kozmik fırsatın kendi süresi vardır. Ve şimdi, zaman hızlanmış ve uzay hazırdır, dilek ve düşünceleriniz çok hızlı bir şekilde itaatkar maddeye yansıyor. Unutmayın bunu. Ve bunu, yaşamın telaşı içinde ve kalabalık arasında olduğunuzda hep hatırlayın.

 

Şimdi, yaklaşan ve önünüze açılan bir fırsat hakkında daha sizlerle konuşmaya geldim. Dünya'da etrafınızda mevcut şartlara dikkatinizi çekmek istiyorum. Çevrenizde olan her şeyi mükemmel olarak algılayabilirsiniz, ama inanın bana dünyanız mükemmellikten çok uzaktır. Fakat zaman değişti ve fırsatlar yakınlaştı, o halde tam şimdi bilincinizde etrafınızdaki her şeye bilinçli yaklaşmanız gereken zaman gelmiştir. İnsanların davranışlarında, etrafınızdaki hayatta kusurlu örnekleri belirleyin ve bu başarısız tezahürleri daha mükemmel, İlahi örneklerle değiştirin. Başlangıç olarak bunu sadece bilincinizde yapmayı deneyin. Karşınızda gördüğünüz kusuru daha mükemmel tezahürlerle nasıl değiştirilebileceğini hayal edin. Ve bundan sonra neler olacağını izleyin. Çabanız ne kadar büyükse, kusurlu tezahür hayatınızdan o kadar daha çabuk çıkacaktır. Kusurla mücadele etmeniz gerekmiyor, en ufak mücadele duygusu bile hissetmemelisiniz. Sizler sadece kusurlu tezahürü mükemmel olan ile değiştiriyorsunuz. İlk önce bilincinizde. 

 

Eğer sabırsızsanız ve şartlar müsaade ediyorsa, o zaman dış tezahürü daha mükemmel olanla değiştirmede doğrudan yer alabilirsiniz. Bunun için tam anlamıyla kolları sıvayıp fiziksel planda belirli işi yapmaya başlayabilirsiniz. En önemlisi kusuru kınamaya odaklanmayın. Onun için daha fazla enerjinizi tüketmeyin, dikkatinizin enerjisini ona yollamayın.

 

Ama eğer mükemmel tezahür görürseniz, ona enerjinizi yollayın, Tanrısallığın her tezahürü hayatınızda çoğaltın. Tanrı gibi oluşturmayı ve yaratmayı öğrenin. Çünkü yakın zamanda etrafınızdaki her şey için kendi sorumluluğunuzu farkına varmak zorundasınız ve en önemlisi şu sorumluluğu anlamalısınız ki, tam olarak sizler,  İlahi örneklere uygun bir şekilde Dünya'da değişiklikleri yapmak zorundasınız.

 

Bugün bu kısa Öğretiyi sizlere verme imkanım olduğu için mutluyum, ve bu mesajı elçimiz aracılığıyla onun Moskova ziyareti sırasında verme imkanım olduğu için iki misli daha mutluyum.

 

Ve bu vesileyle, şimdi, tam olarak yaz gündönümü günlerinde hayatınızdaki koşulları ve çevrenizdeki her şeyi değiştirme imkanınızın çok güçlü olduğunu sizlere bildirmek istiyorum.

 

Sizlere başarılar diliyorum ve Tekamül Yolunda tekrar görüşmek üzere!

 

BEN Maitreya!Kurulum Tarihi : 21/04/2015 · 22:58
Son Güncelleme : 21/04/2015 · 22:58
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 3533 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye