* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496660 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte V - 03.07.2006

Bu yöntemi, günlük ruhsal çalışmalarınızda kullanacağınız umuduyla size teklif ediyorum


Tanrı Şiva

3 Temmuz 2006
Shiva.jpgBEN Şiva, tekrar gelen!

BEN Şiva, geldim!

Ben geldim ve elçim aracılığıyla sizinle yeniden buluştuğumuz için sevinçliyim!

 

Bahar mesaj dönemini bitirdikten sonra ince dünyada bir kaç önemli olay gerçekleşti ve onların arasında en önemlisi; Dünya insanlığın, usanmadan uyguladığımız çabalara cevap vermeye ve planlanmış evrimsel yolda yürümeye başlamıştır. Birkaç süre önce Yükselmiş Üstatların hiçbiri, Dünya'da ileriki dönüşümleri gerçekleştirmenin mümkün olacağından emin değildi. Şimdi bizler, insanlığın evrimsel gelişim Yolu'na dönmesi için her şeyi yaptığımızı  ve  geçmişin çarpık enerjilerinin bir kısmını  uyumlaştırdığı gerçeğini emin olarak ifade ediyoruz.

 

Şu anda tempoyu yavaşlatmamız gerekir. Ve bu nedenle, ileriki işleri yapmanız için sizi yönlendirmek, algılama yeteneğine sahip olanlara talimat vermek amacıyla geldim.

Şimdi insanlık için başlıca ve en önemli şey uyumlaştırmadır. Uyumlaştırmadan ben, farklı ülke ve kıtalarda, Dünya'nın farklı bölgelerinde  bilinç gelişim temposunun  eşitlendirmeye yol açacak önlemlerinin ve yöntemlerinin bütününü anlıyorum. Bildiğiniz gibi mesajlarımız Avrasya'da çok başarılı yayılıyor. Fakat farklı kıtalar da vardır. Orada mesajlarımızdan ve verdiğimiz yeni Öğretimimizden çok azı haberdardır. Bu nedenle, gezegenin durumunu uyumlaştırmak için iki yol vardır. Birinci yol, diğer kıtalarda  ve her şeyden önce Amerika'da, mesajlarımızı yoğun bir biçimde yaymayı varsayar. İkinci yol daha basit ve aynı zaman daha zordur, çünkü sizden belirli bir özveri derecesi ve belirli bir ruhsal edinim gerektirir. Bu yol ince planda  belirli ruhsal çalışma yapılması gerektiğini varsayar. Şimdi size nasıl olması gerektiğini göstereceğim.

Mesajlarımızı okuduğunuz her defasında, mesajlarımızın şimdilik erişilebilir olmağı bu kıtaların insanlarını düşünün. Afrika'yı, Amerika'yı, Avustralya'yı düşünün. Ve her defasında bu  ülkelerin temsilcilerini, onlarla nasıl iletişime geçtiğinizi ve mesajlarda size vermiş olduğumuz Öğreti hakkında bir anlayış verdiğinizi hayalinizde canlandırın. Eğer tanıdıklarınız arasında bu kıtalarda yaşayan insanlar varsa, lütfen o insanları hayalinizde canlandırın ve aldığınız bilgiyi zihinsel olarak onlara anlatın ve onlarla zihinsel bir konuşma yapın. Kendi sözlerinizle aldığınız Öğreti'nin temellerini açıklamaya çalışın. Böylece, hedefe ulaşılacak  ve bizim değişim enerjilerimiz o kıtalarda yaşayan insanların bilincine dokunacak ve onlarda mesajlarımızı okuma ve bulunan bilgileri özümseme isteği uyandıracaktır. Bu insanların dış bilinci yaptığınız işe yanıt vermese bile, onların ince bedenleri değişimler için gerekli etkiyi alacaklardır. Ve değişimlerin  temeli sizle bizim, birlikte sizin tarafınızdan döşenecektir.

Size bu yöntemi veriyorum ve onu yaşadıkları ülkelerde onlara çok şey bağlı olduğu  kişilerle çalışmak için kullanabilirsiniz. Bunlar önde gelen devlet adamları, sanatçılar, bilim ve kültür temsilcileri olabilirler. Sizin bilinciniz kiminle ve  nasıl çalışabileceğinize dair bir ipucu verecektir. Bu yöntemi, günlük ruhsal çalışmalarınızda kullanabileceğiniz umuduyla size teklif ediyorum. Hayalinizde canlandırmaya başlamadan önce kendiniz ahenkli bilinç durumunda olduğunuzu, küçük gündelik ve alışagelmiş işleriniz ile ilgili endişelenmemeniz için tedbir alın. İçsel alanınızın temiz olmasına özen gösterin, çünkü uzaktan çalışacağınız insanlara kendi içsel durumunuzu aktaracaksınız.

 

Düşünceleriniz ne kadar daha temiz ve bilinç durumunuz ne kadar daha yüksek ise, o kadar daha güzel sonuçlara ulaşacaksınız.

Bir başka önemli bir şey konusunda sizi uyarmak zorundayım. Eğer [ruhsal] durumunuz ahenkli değil ise ve niyetleriniz saf değilse, çalışmanıza yükleyeceğiniz enerji size, gelecekte dönüştürmek zorunda kalacağınız karma yaratabilir. Karmanın sadece eylemleriniz değil, aynı zamanda duygularınız ve düşünceleriniz de oluştuğunu daima hatırlayın. Bu nedenle, elçimiz aracılığıyla verdiğimiz tüm dikteleri okuduğunuzu ve  bilinciniz sizden istediğimiz bu sorumlu iş için tamamen hazır olduğu umuduyla size sesleniyorum.

Sizinle, sorunlarımızı  anlama yeteneğine sahip ve gezegenin refahı için, Ortak Fayda için küçük anlık çıkarlarını feda edebilecek bana  eşit varlıklar olarak  konuşuyorum.

Gezegeninizde düşman olmadığını daima hatırlayın, yalnızca bilinçleri düşük kaliteli durumlarla gölgelenmiş insanlar vardır, ki buna cehalet de dahildir

Cehalet ve bilgi eksikliği mücadele edeceğiniz düşmanlardır. Bu nedenle, Dünya gezegeninin halkına bilgi Işığını götürün.  Gelin, meşalelerinizi yakın ve ihtiyacı olanlara Işık götürün.

Aynı prensibi, bilgiye ihtiyacı olan, ama bir takım nedenlerden dolayı onları almak için çabalamayan akrabalarınızla çalışmanın temeline de koyulabilir. Onlara yardım edin. Öğretimini onlara anlatın. İyi ve uyumlu bir içsel durumundayken onlara zihinsel olarak anlatın. Özellikle karmik bağlarınız olan yakın akrabalarınızı ilgilendiriyor. Onlara duygu ve düşünceler düzeyinde bilgi vermeye çalışın. Yakınlarınıza Sevgi göndermekten çekinmeyin. Çünkü insanların ruhları için yüreğinizden  gelen Sevginin enerjisi ile  onları günlük olarak sulamanızdan daha yararlı bir şey yoktur.

Bu gün sizinle yeni buluşmamızdan dolayı memnun oldum. Ve ben bu buluşmanın ve sohbetin  sizin için yararlı olduğunu umarım.Yolunuzda size başarılar dilerim!

Daima sizinle, BEN Şiva!

 

© Tatyana Mikuşina, 2006

 


Kurulum Tarihi : 27/12/2015 · 21:41
Son Güncelleme : 27/12/2015 · 21:41
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 2819 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye