* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496808 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte V - 08.07.2006

Böyle bir iletişime hazır olanlarla, kalpten kalbe iletişim kurmaya çabalıyorum.

 

Sevgili İsa

8 Temmuz 2006

 

Abim_Isa.jpgBEN İsa, size önceden hazırlamış olduğum tavsiyeleri vermek üzere bugün gelen.

Şu anda bedenlenmede bulunanlarla doğrudan iletişime geçme fırsatımız nadirdir. Bununla birlikte benimle sizin arasındaki doğrudan iletişim imkânı doğanızda mevcuttur. Ve tüm kalbinizle, tüm ruhunuzla benimle iletişime geçmek için çaba gösterseydiniz, beni duyabilirdiniz. Şu anda Tatyana'nın bedensel mabedine geldiğim gibi aynı şekilde size gelirdim. Size doğrudan, aracısız tavsiyeler verebilirdim. Bu benim çok arzuladığım bir şeydir- her birinizle doğrudan iletişime geçmek.

Bu mesajları okuyan insanların büyük bölümü Hristiyanlık ile aşinadır. Fakat dinin aramızdaki iletişim için hiç engel teşkil etmiyor.  Çünkü insanlar inancı farklı dinlere kendileri ayırmışlardır. Ve her dini sistem kendi cemaatini emrinde tutmayı ve kilisesinin sınırlarını terk etmemesi için onu dikkatle takip ediyor.  Ancak ben varım ve sizin veya ailenizin mensup olduğu dine bakmaksızın herkesle iletişime geçmeye çabalıyorum.  Bilincinizde beni bir Yükselmiş Üstat olarak, dünyadaki Hristiyanların büyük bir çoğunluğunun taptığı bir idol olarak değil de, sizin her ricanızı yerine getirmeye ve beni çağırdığınızda yardım etmeye hazır olan bir ağabeyiniz, arkadaşınız olarak kabul edin.

Ben Dünya'ya çok yakın olan bir Üstadım ve size ne kadar yakın olduğumu hayal bile edemezsiniz. Beni çağırdığınızda, dua ettiğinizde sizlerin aranızda olabilirim. Benimle içtenlikle buluşmak istediğinizde ve zor bir hayat durumunda tavsiye almak istediğinizde yalnızlığınızın sessizliğinde gelebilirim. Bana seslenmekten çekinmeyin. Ben Yükselmiş bir Üstadım ve İsa olarak hayatı terk ettiğimden beri Dünya insanlığına hizmet etmekteyim. O zamandan beri yüreğinde gerçek Hristiyanlığı icra edenlere sık sık geliyorum. Yoksa Hristiyan dinini kendileri için bir geçim kaynağına dönüştürenlere, kilisenin dogmalarını ve kurallarını riyakârca yerine getirenlere değil. Ben, böyle bir iletişime hazır olanlarla, kalpten kalbe iletişim kurmaya çabalıyorum. Pek çokları için Hristiyan bir sembolden ziyade ben bir arkadaşımdır. Pek çok bedenlenme önce sizinle karşılaşmış ve İsa olarak bedenlenmemem sırasında Öğretimi vermişimdir. Şimdi bile ince planda bağımız hala kopmamıştır. Sizler uykunuz sırasında mabedimde eğitim görme imkanına sahipsiniz. Bu fırsatı hala kullanmamış olanlara bunu yapmaları için çağırıda bulunuyorum. Uykuya dalmadan önce sakin, ahenkli bir haldeyseniz, dua ettikten sonra benimle iletişim kurmak düşüncesiyle yönelebilirsiniz ve gece uykunuz sırasında bizler mutlaka buluşacağız. Ben tüm sorularınızı cevaplayacağım ve mümkün olan yardımı sunacağım. Uyandığınızda buluşmamızın ayrıntılarını hatırlayamazsanız veya buluşmamızın gerçekleştiğini bile hatırlamazsanız, endişelenmeyin. Bu önemli değil, çünkü dış bilicinizi teğet geçse bile, sizler yaşamınızda aldığınız tavsiyelerden istifade edeceksiniz.

Bu yüzden benimle buluşma arzunuzu koruyunuz ve bizler muhakkak buluşacağız.

Size bir insan gibi gelip konuşmak için uğrayacağımı beklemeyin. Hayır, iletişimiz ince planda olacaktır. Beni duyabilmeniz için çaba göstermelisiniz. Ben sizin ruhunuzla veya Yüksek Benliğinizle konuşacağım. Ve sözlerimi yüreğinizde duyacaksınız. Bunlar sıradan beşeri kelimeler olmayacak ve hatta düşünceler bile olmayabilir. Bu, varlığımı hissetme ve enerjimle sizi kapladığım duygusu olacaktır. Yüreğinizin kadehini can suyu ile dolduracağım, size sakinlik, huzur ve lütuf hissi vereceğim. Yaşamınızda size yetmeyen her şeyi vereceğim. Ve kadehimden mutluluk nektarı içtiğinizde, sizi endişelendiren ve eziyet veren her şey, tüm problemleriniz uzakta kaldığını anlayacaksınız. Birçoğu geri dönmeyecek, çünkü size bilincimden bir parça vermişimdir. Ve bilinciniz değiştiği için sizi kaygılandıran ve sıkıntı veren karmik durumlara artık sürüklenmeyeceksiniz.

İnancınıza göre veriliyor. Eğer İnancınız güçlüyse, hiç bir yaşam sorunu çabanızı kıramaz ise, bizler her zaman buluşacağız. Buluşacağımızı çok umarım. Çünkü buluşma fırsatımız, Göklerin size sunduğu bir yardımdır.

Benimle iletişe geçmek için bir aracıya ihtiyacınız olduğunu söyleyenlere inanmayın. Hayır, bizler yüreğinizin sessizliğinde buluşabilir ve şu anki tüm problemlerinizi çözmenize yardım edeceğim. Ancak sizin auranızda bulunmama izin veren İnanç ve bağlılık derecesi insanlar arasında pek sık bulunmuyor. Eğer büyük şehirlerde bulunuyorsanız, dünyevi işleriniz ve problemlerinizle çok fazla meşgulseniz size gelemem. Bizi ayıran kötü alışkanlıklara sahipseniz size gelemem. Her türlü bağımlıkları; alkolü, sigarayı, televizyon seyretmeyi, sizi takip eden bilincinizin olumsuz hallerini; küskünlüğü, kıskançlığı, kötülüğü kast ediyorum.

Eğer bu kusurlarla veya kendiniz sayabileceğiniz başka çeşit kusurlarla  yüklüyseniz, çünkü onları çok iyi biliyorsunuz ve bedenlemeden bedenlenmeye onlardan kutulamıyorsunuz, sizin auranızda bulunmam mümkün değil.

Ben iletişime açığım, ancak bana ulaşmak için, titreşimleriniz iletişimimizin gerçekleşebileceği seviye yükselmesi için çaba göstermeniz gerekmektedir. Her biriniz bana ulaşmanıza engel olan kusurlarınızı çok iyi biliyor, ancak sizler kusurlarınızla ve problemlerinizle kurtulmaya acele etmiyorsunuz.

Hazır oluncaya ve benimle doğrudan iletişime geçmeye karar verinceye kadar bekleyebilirim. Şimdi bu fırsatı kullanıyorum ve bu elçi aracılığıyla konuşuyorum. Sizlere aynı zaman uyku sırasında benimle buluşma fırsatını hatırlatıyorum.

Buluşma imkanımız daima mevcut ve yalnızca sizler aramızdaki iletişim fırsatını kısıtlıyorsunuz.

Şimdi ise tüm kusurlarınızın üstesinden geleceğinizi ve aşağıya kaymadan durmaksızın İlahi bilincin tepesine yükselmenize izin verecek içsel çabaya ulaşmanızı diliyorum.

Çünkü bazen tek bir yanlış seçiminiz şimdiki bedenlenmeniz bitimine kadar aramızdaki iletişim imkânın sona ermesi için yeterlidir. Yaşamda yürürken dikkatli olunuz, her bir seçiminizi ve adımınızı düşünüz.

Çünkü astral planın pek çok sakini aynı şekilde sizinle iletişime geçmeye, sizin şahsınızda kendi iradesini ve düşüncelerini yerine getiren birisi elde etmeye çalışıyor. Bu varlıklarla iletişime geçmek ve etkileşim kurmak, benimle iletişe geçmekten çok daha kolaydır. Bunun için hiç bir kusurunuzu terk etmeniz gerekmiyor.

Bu yüzden ince planda kiminle buluştuğunuzu siz kendiniz her zaman bilirsiniz. Benimle mi yoksa Işık'tan olmayan ikizimle mi. Bu sorunun cevap anahtarı bilincinizin saflığı, alışkanlıklarınız ve kurtulamadığınız bağımlılıklarınız olacaktır.

İnce planda kiminle iletişime geçtiğinizi birine sormaya ihtiyacınız bile yoktur.  Adil bir şekilde düşüncelerinizi, yaşam tarzınızı ve çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi analiz etmeniz yeterlidir.

Bu yüzden her şey gücünüz dahilindedir ve ince planda kiminle iletişime geçeceğinizin kararı siz kendiniz alıyorsunuz.

Ayırt etme yeteneğine ihtiyacınız var, ancak bazen ayır etmek için herhangi bir yeteneğe ihtiyacınız yoktur,  sadece düşünce tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve bağımlılıklarınızı analiz etmeniz yeterlidir.

Sizinle buluşma ümidimi kaybetmiyorum. Ve sabırsızlıkla buluşmamızı bekliyorum.

 

BEN İsa, size olan büyük Aşkımla.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 30/11/2016 · 10:23
Son Güncelleme : 30/11/2016 · 10:25
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 1871 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye