* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497235 Ziyaretçi

 9 şu An Bağlı

Dikte V - 11.07.2006

İnsan bilincinden gelen gerçeği aramayın, Işığın Yüksek oktavlarından dünyanıza gelen Hakikate ulaşmaya çalışın, o zaman Dünya gezegeni için aydın bir gelecek yaratacaksınız.

 

Sevgili Siklopey,

11 Temmuz 2006

 

 

Siklopey.jpgBEN Siklopey, bugün size gelen.

 

BEN geldim ve her zaman olduğu gibi dünyevi düzlem ile Gökler arasında sunulan her türlü iletişim fırsatı, bilincinizin gelişmesinin yararına kullanmak isterim.

Sizin yazgınız gelişmiş kozmik varlıklar olmaktır. Sizler bilincinizle önce mental planda, sonra gittikçe daha yüksek planlarda büyüyorsunuz. Ve deneyime dayanarak söylüyorum, büyümenizle ve kaderinizle ile ilgili öngörüm, sizler ümitleri boşa çıkarmayacaksınızdır. Son yüzyıllarda, uzun seneler boyunca Dünya'yı kaplayan tam bir inançsızlık ve karanlıktan sonra ebedi bilgiler filizlendiği için seviniyorum. Şimdilik çok yüksek seviyede olmasalar bile. Yeni kuşakların bilinci daha büyük bir gelişim için toprak elde etmeleri ve İlahi hakikat hakkında daha çok bilgiler algılama kapasitesinde olabilmeleri için önemli olan şu anda yaşayan neslin bilincini uyandırmaktır.

Sizler bilincinizi bir sürü gereksiz şeylerle dolduruyorsunuz. Dikkatinizi verdiğiniz her şeye bilinçli olarak ele almanın zamanı artık gelmiştir. Çünkü dikkatinizi verdiğiniz her şey sizde çok büyük bir etki yaratıyor. Bu yüzen, bazen kötü bir film izlemenin veya negatif titreşimler taşıyan bir insanla buluşmanın, gelişiminizin durdurması veya onu yanlış bir yöne çevirmesi için yeterli olduğunu anlamanız gerekmektedir.

İşte bu yüzden kendinizde İlahi görüş ve durumları öngörme yeteneği geliştirmenizi isteriz.

Mabedimde insanlığa öğrettiğim özellik işte bu İlahi görüştür. Bu mesajları pek çok dilde okuyan böyle büyük bir okuyucu kitlesi karşısına çıkmaktan mutluyum. Öğretimi uyku durumdayken değil de, zihniniz uyanık durumdayken getirmekten dolayı mutluyum.

Şimdi İlahi yeteneklerinizin uyanması ve yavaş yavaş kendi İlahi misyonunuzun farkına varmanız gereken zaman gelmiştir. Bu bilim ne yazık ki, okullarınızda öğretilmiyor ve hatta kitapçıların ve kütüphanelerin raflarında gerçekten İlahi bilgiyi öğreten kitaplara nadiren rastlanabilir. Çünkü ne yazık ki dünyanızda yaygın olan literatür, sizleri sadece gerçek Yoldan saptırıyor, İlahi akordundan mahrum bırakıyor ve sizi fani akıla ve entelektüel uydurmalara bel bağlamanıza mecbur bırakıyor. Bu yol İlahi Yol değildir, çünkü kendinizde İlahi özellikler yerine, tamamen beşeri özellikler geliştirmenizi mecbur kılıyor. Kendinizde İlahi özellikler geliştirmeniz için dünyevi mallarına olan tüm bağımlılıklarınızdan vazgeçmeniz gerekmektedir. Tekamül Yoluna başlamanız ve bu Yolu takip etmeniz gerekmektedir. Farklı zamanlarda Dünya'da İlahi bilgiyi öğreten okullar mevcuttu. Yakın gelecekte Dünya'da bu geleneğinin yeniden canlanmasını öngörüyorum. Bunun için insanlarını bilinci öyle değişmesi gerekmekte ki, bu okulların hükümet düzeyinde tam bir destek ve kabul görmeleri, çocuk ve yetişkin eğitme ve yetiştirme devlet programına girmelidirler.

Bu hayati önem taşıyan bir görevdir ve sizlere beyan ediyorum, resmi düzeyde elçimizi tanıyan ve devlet düzeyinde planlarımızı gerçekleştirebilecek  bir hükümet tam desteğimizi ve yardımımızı alacaktır. Bu, Dünya gezegeninin gelişiminde bir sonraki çok önemli bir adımdır. Çünkü şimdiye dek, farklı ülkelerin yöneticileri  etkimiz altında bulunsalar bile, ilişkilerimiz bir sır perdesi ile örtülüydü ve meraklı gözlerden uzaktı. Şimdi sır perdesinden çıkmamızın, bilgilerimizi ve Öğretimizi açıkça verme zamanı gelmiştir.  Çünkü gezegendeki mevcut durum, olayların bu şekilde gelişmesine elverişlidir. Ve size daha anlaşılabilir olması için, söylemeliyim ki daha önceki elçiler, farklı ülkelerin hükümetleriyle devlet düzeyinde iletişime geçmeye çalıştılar, ama bu gerçekleşemedi. Bizler denemelerimizden vazgeçmedik ve Büyük Beyaz Kardeşliğin dünyada tüm ülkelerin hükümetleriyle devlet düzeyinde işbirliğine açık olduğunu  şimdi elçimiz aracılığıyla beyan ediyoruz. Bizim artık saklayacak bir şeyimiz yok, çünkü Hakikat internet aracılığıyla özgürce duyuruluyor ve bizim habercilerimiz takip edilmeden Hakikati serbestçe ilan etme imkanına sahiptirler.

Şimdi önemli bir konu daha üzerinde durmak istiyorum o da Dünya gezegendeki insanoğlunun geleceğini ilgilendiriyor. Geleceğiniz doğrudan çocuklarınızla ilintilidir. Bir sonraki kuşağın nasıl hazırlayacağınıza bağlı olarak, bu neslin kendi içinde ne derece İlahi özellikler geliştireceğini ve kendi İlahi misyonunu gerçekleştirmesine bağlıdır.  Unutmayın ki bir sonraki kuşakla ilgilendiğinizde, sizler aslında kendinizle ilgileniyorsunuz. Çünkü dünya ölçülerine göre çok zaman geçmeyecek ve sizler tekrar Dünya'ya bedenleneceksiniz. Ve yetişen neslin terbiyesi konusunda şimdi ortaya koyacağınız çabalarınıza bağlı olarak, sizler ruhsal büyümenizi sağlayacak daha uygun bir ortamda bedenleneceksiniz. Tanrı her şeyi düşünmüştür ve tüm sebepler kendi nedenlerinden kaynaklanırlar.  Size söylediklerim hakkında düşününüz.  Çocuklarınız terbiyesi konusunda gösterdiğiniz çabalarınız şu anki hayatınızda başarıya ulaşamasa bile, gelecek kuşakla ilgilenmenizle ilgili momentumunuz, auranızda silinmeyen bir iz bırakacak ve sizler kauzal bedeninizdeki kazanımlarınızı ileriki hayatlarınızda kullanacaksınız.

Karma Yasası ve yeniden bedenlenme veya Reenkarnasyon Yasası, okullarınızda fizik, matematik ve kimya ile beraber öğretilmesi gereken en önemli iki yasadır. Ve inanın bana bu yasaların öğretilmesindeki yarar, Newton'un veya Paskal'ın yasalarını öğretilmesinden çok daha büyük olacaktır.

Şimdi ise kalbinizde dikkatli bir şekilde düşünmenizi  ve bu dünyaya gelen yeni kuşağın daha ilk adımlarıyla geldiği dünya ile ilgili gerçek bilgeleri ve fikirleri - beşeri gerçeklere temellenmiş  bilgi değil, çağlar boyunca doğrulanmış Hakikati- alması için bizzat kendiniz ne yapabileceğiniz konusunda bir imge yaratmanızı isterim.  Çünkü habercilerimiz geçmişte ve şu anda her ne kadar sıkıntıya uğratılmış olsalar bile, öğrettikleri Hakikat çağlar boyu yaşıyor ve yaşayacaktır. Çünkü Tanrı'dan olan her şey ebediyen yaşayacaktır, insandan olan her şey ise bu nesil tarafından olmasa bile bir sonrakinde unutulacaktır.

İnsan bilincinden gelen gerçeği aramayın, Işığın Yüksek oktavlarından dünyanıza  gelen Hakikate ulaşmaya çalışın, o zaman Dünya gezegeni için aydın bir gelecek yaratacaksınız.

 

BEN Siklopey, Dünya gezegeni için aydın bir gelecek öngören.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 18/12/2016 · 10:17
Son Güncelleme : 18/12/2016 · 10:17
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 1818 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye