* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496528 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte V - 15.07.2006

Ben ve meleklerim ilk çağrınıza gelmeye hazırız!

         Aziz Başmelek Mikail
         15 Temmuz 2006

Arhangel_Mihail.jpgBEN Mikail gelen!
BEN geldim! Bu elçi aracılığıyla fiziksel planda gelişimi tezahür ettirmek için geldim!
Sizi tekrar gördüğüm için mutluyum ve bu buluşmamız size faydalı olacağını umarım, çünkü tüm temaslarımız ve etkileşimlerimiz çok önemlidir.

Negatif, olumsuz enerjilerinin her türlü tezahürüne karşı savaşan Rab'ın ordusunun başında bulunduğumu biliyorsunuz. Evet, ben bu evrendeki Tanrı'nın çıkarlarını koruma görevini yerine getiriyorum ve şerefimin emrettiği gibi işimi yapıyorum.
Ben ve meleklerim istediğiniz yardımı size sunmak üzere ilk çağrınıza ve talebinize gelmeye hazırız. Dünya gezegeninin astral planında birçok kötü ruh bulunmakta ve görevim gereği bu kötü ruhlarının gezegendeki evrimsel gelişimine engel olmamalarına takip etmektir. Ben düzeni koruyorum ve evrimsel gelişiminize yardımcı oluyorum. Çağırınızı takip ediyorum ve eğer Tanrı'nın İradesine uygunsalar, onları dikkatle yerine getiriyorum,.

Şimdi katlanan güç ve enerji ile hizmet etmeye hazırım, çünkü çok sayıda insanın aklını başına topladıklarını ve bu evrendeki Yasayı anlamaya ve onu takip etmeye çalıştıklarını belirtmekten mutluyum. Bu çok mutluluk vericidir. Bununla birlikte, bu iyi haberin bir de  üzüntülü tadı var, çünkü bilincinde öyle çok alçak düşen kişiler var ki onlar artık evrim yolunu takip edemezler. Bu insanlar için bizler mezarcı rolünü oynuyoruz. Tanrı ile bağlantısından kendisini tamamen mahrum eden kişilerin ölümünden sonra, artık daha fazla evrimleşemeyen ince planda  koyu renkli bir enerjitik bulut kalır. Bizim görevimiz, evrimi takip edenlere ilerleme fırsatı vermek için bu kozmik çöpünü toplamaktır. Bu üzücü, ama birçok insan kendisini fiziksel plana öyle sıkı bağlamıştır ki artık daha fazla gelişemezler. Bu onların son yaşamı olacak, çünkü pek çok bedenlenme boyunca Tanrı ile bağlantıları yoktur ve bu bağlantıya sahip olmaya çalışmadıkları için evrim süreci onlar için bitmiştir. Onlar artık Dünya'da kalamazlar ve diğer gezegenlerde daha düşük formlarda evrim yoluna yeniden başlayacaklar veya bireysel gelişimlerinin yolundan tamamen ayrılacak ve yeniden ayarlanmak için Bir'in kalbine dönmeleri gerekecektir. Bütün bunlar benim ve lejyonlarıma çok iş yaratıyor, ancak bu bizim işimiz, Evren Yasasını takip edenlere Yol'u temizlemek.

Kendi evriminizle ilgili olmayan şeylere çok fazla dikkat göstermemelisiniz. Fakat ben ve lejyonlarım ince planda işimizi daha başarılı bir şekilde yapabilmemiz için çağırı yaparsanız size minnettar oluruz.

İnsanların, birçok insanın öldüğü  pek çok felaketin ve doğal afetin olduğunu biliyorsunuzdur. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı ölüyor ve bunun sebeplerine sizler karar veremez ve analiz edemezsiniz. Ama trajik koşullarda geçişlerini yapan kişilerin ruhlarına yardımcı olabilirsiniz. Ve eğer bana ve lejyonlarıma çağrıda bulunursanız, bu ya da şu felakete ölen insanların ruhlarını kontrolümüz altına almamız için  bizlere seslenirseniz, bu işimizi kolaylaştıracaktır.
Bu nedenle herhangi bir felakete şahit olduysanız veya haberlerden öğrendiyseniz, lütfen aşağıdaki çağrıyı yapın:

" Yüce Allah’ın adına, Yüksek Benliğim adına, ben sevgili Başmelek Mikail'i ve Koruyucu melekleri aşağıdaki olayın kontrolünü ele almalarını rica ediyorum (tam yeri belirtin ve olayı tarif edin, örneğin: ... 'da düşen uçakla ile ilgili felaket ...) Senden ve meleklerinden, bu felâkette ölen insanların ruhlarına yardım etmenizi ve onları, bu ve önceki yaşamlarında kazanmış oldukları başarılarına uygun olan ince planın seviyesine kadar eşlik etmenizi rica ediyorum. Her şey Allah’ın Kutsal İradesine göre gerçekleşsin. Amin!"

Bu kişilere sunduğunuz yardımı değerlendirmek zordur, çünkü bu ruhlara, astral planın düşük seviyelerinde dolaşıp durmamalarını,  bizim yardımımızla eterik oktavlarında bulunan mabetlere yükselmelerine imkan veriyorsunuz. Orada onlara bir sonraki reankarnasyondan önce gerekli tüm yardım ve rehabilitasyon sunulacaktır.

Çevrenizdeki insanların, Tanrı'nın bakış açısına göre layık olup olmadıklarını asla yargılamayın. İnsan bilinci, başkalarının ne başarı düzeyini ne de Tanrı'nın önündeki fazilet derecesini bilemez. Sadece bizim seviyemizden ve planımızdan, kimin kim olduğunu ve herkesin Tanrı'nın ve insanların önündeki faziletleri görülür.
Bu nedenle başkalarının ruhlarını kurtarmakla gereğinden fazla ilgilenmeyin. Kendi ruhunuzu kurtuluşu hakkında daha fazla düşünün. Ben ve meleklerim daima size yardıma gelebiliriz. Eğer karmanız bana ve meleklerime bu yardımı yapmama izin verirse, kendinizi öngörülemeyen durumlarda bulursanız sizi korumaya hazırız. Bu nedenle, hayatınızın kritik anlarında, çağrınız  yerine getirilmesi için yeterli enerjiye sahip olmanız için lütfen fazilet ve iyi karma elde etmeyle ilgilenin.
Ben ve meleklerim daima nöbetteyiz, yorulmadan yirmi dört saatlik bir nöbet tutuyoruz. Bizler dünya insanlarına hizmet ediyoruz. Bizim var olduğumuzu unutmamamızı ve her gün çağrılarınızla ve kalbinizin sessizliğinde yardım için bize seslenmenizi rica ederim.
Yardım edilen kişilerin şükranlarını duymak ne kadar da güzel. Bana Sevgi ve Şükran gönderirken, ben adeta Sevginin ışınlarında yıkanırım. O anlarda İlahi enerjiyle öyle dolup taşıyorum ki, Dünya insanlarına yardım etmeye yönelik çabalarım çoğalarak katlanıyor.
Aranızda, benden hiçbir şey istemeden sadece sevgilerini göndermeye hazır insanlar olduğuna seviniyorum. Sizin Aşkınız, yardıma ve korumaya ihtiyaç duyanlara katlanan enerjiyle hizmet etmeme yardım ediyor.
Ve şimdi size bir başka önemli bir tavsiye vermeye hazırım. Ve bu tavsiye, Yüksek Benliğinizle olan bağınızla ilgilidir. Pek çok kişi şimdi Yüksek Benliğiyle iletişim kurmaya çalışıyor. Ve bu, Yükselmiş Üstatları çok mutlu ediyor ve bunu memnuniyetle karşılıyorlar. Fakat sizler, Dünya gezegenindeki çift karaktere sahip herhangi bir etkinlikte olduğu gibi tehlikeye maruz kaldığınızı daima hatırlayın. Niyetiniz yeterince saf değilse ve alt bedenleriniz yeterince temiz değilseler, fakat ince plan ile temas etme arzunuz büyükse, sizler Yüksek Benliğinizle değil de, astral planın varlıklarıyla iletişim deneyimi edinebilirsiniz. Onlar en iyi ihtimalle sizinle dalga geçebilirler veya en kötü ihtimalle sizi köleleştirip kendi amaçları için kullanabilirler. Bu nedenle Yüce Benlik'le olan temasınıza deneyimli bir eğitmen rehberliğinde geçin ve daima meditasyona başlamadan önce, sizi ince planlardaki negatif etkilerden ve her türlü varlıklardan, iblislerden ve bedensiz ruhlardan korumam için bana çağrıda ve ricada bulunun.
Bütün meditasyonlarınızdan ve Yüksek Benliğinizle iletişim kurma denemelerinizden önce bu çağrıyı kaçırmamanızı kuvvetle tavsiye ederim.
Unutmayın ki, hiç kimse ince dünyayla olan iletişim denemelerinizi yasaklayamaz, ancak temel olarak astral planda bulunan ve orada hareket eden karanlık güçler ile etkileşime girdiğinizde sizler tüm karmik sorumluluğu üstleniyorsunuz. Meditasyonunuz sırasında ise astral planla her zaman temas ediyorsunuz, en azından yüksek oktavlara anında yüksek hızda bir asansör gibi yükselmeyi öğrenene kadar.
Bugün düşünmeniz için size yeterince bilgi verdim ve şimdi size veda ediyorum.

BEN Aziz Başmelek Mikail ve size himayemin mavi alevini getiriyorum.

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 03/01/2017 · 16:31
Son Güncelleme : 03/01/2017 · 16:31
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 1830 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye